advertise
سنگ کویرات

سنگ اصفهان

سنگ را می توان از قدیمی ترین نمونه مصالح ساختمانی به شمار آورد که بشر به واسطه استفاده از آن توانست سرپناهی را برای خویش ایجاد کند و راه را هموار سازد برای ایمن شدن از گزند بلاهای طبیعی و حیوانات درنده. امروزه نیز سنگ به مانند گذشته های دور بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در ساخت و ساز. در اصفهان نیز به مانند سایر شهرهای کشور از انواع سنگ استفاده می گردد برای امور گوناگون. سنگ در اصفهان یکی از اصلی ترین نمونه مصالح ساختمانی به شمار می آید. سنگ اصفهان توانسته جایگاهی ویژه در این رابطه برای خود دست و پا کند. تولیدی سنگ کویرات با آگاهی از این موضوع توانسته بهترین نمونه های سنگ آبشاری، سنگ لاشه ای، سنگ ساختمانی اصفهان، سنگ قلوه ای، و دیگر نمونه های سنگ در اصفهان را برای شما عزیزان آماده کرده و در اختیارتان قرار دهد. می توانید هم اینک بهترین نمونه های سنگ قلوه ای در اصفهان، سنگ لاشه ای در اصفهان، سنگ ورقه ای در اصفهان، سنگ تامبل در اصفهان، سنگ ساختمانی در اصفهان و غیره را از طریق ورود به سایت سنگ کویرات مورد بررسی قرار داده و در صورت تمایل به صورت اینترنتی سفارش دهید. سنگ اصفهان در تمام نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه مورد پسند قرار گرفته و همین امر موجب شده تا بهترین نمونه سنگ صادراتی اصفهان از طریق این شهر به سایر کشورهای همسایه فرستاده شود. می توان به جرأت بیان کرد که نمونه های سنگ صادراتی اصفهان هم اینک به عنوان خاص ترین نمونه های سنگ مورد توجه همگان قرار گرفته است. سنگ در اصفهان به عنوان اصلی ترین مصالح ساختمانی برای تزئینات مورد استفاده گسترده قرار گرفته است. هستن بسیاری افراد که از سنگ اصفهان برای تزئینات و نماکاری ساختمان بهره می گیرند. همچنین نباید از یاد برد که سنگ در اصفهان می تواند به عنوان تزئینات داخلی ساختمان نیز مورد بهره برداری قرار گیرد. از یاد نبرید که سنگ اصفهان در باغ ها برای تزئینات مورد استفاده قرار گرفته است از سوی هموطنان اصفهانی ما. سنگ کویرات بر آن است تا بهترین نمونه های سنگ در اصفهان، سنگ قلوه ای در اصفهان، سنگ لاشه ای در اصفهان، خاص ترین سنگ اصفهان، سنگ صادراتی اصفهان و سنگ ساختمانی اصفهان را با بالاترین کیفیت ارائه دهد به شما گرامیان. اصفهان سنگ را با سنگ کویرات تجربه کنید در ابتدای قرن پانزدهم خورشیدی. صنعت اصفهان سنگ خواهد توانست نیاز شما به خاص ترین تزئینات و نماکاری را برآورده سازد. سنگ کویرات در خدمت شما عزیزان است تا بتوانید بهترین های سنگ ساختمانی در اصفهان، جدول فانتزی در اصفهان، سنگ تامبل در اصفهان و غیره را خریداری فرمایید به صورت غیرحضوری و اینترنتی. فروش سنگ در اصفهان تخصص تیم سنگ کویرات است.

قیمت سنگ اصفهان

 • به هنگام خرید هر نوع کالا و یا دریافت خدمات یکی از اصلی ترین نکاتی که می بایست به آن توجه داشت بحث قیمت و میزان هزینه می باشد. در رابطه با سنگ در اصفهان نیز همین موضوع مصداق دارد و می بایست دانست قیمت سنگ در اصفهان تابع چه فاکتورهایی ست. عوامل متعددی در میزان هزینه ای که باید برای خرید سنگ در اصفهان در نظر داشت، دخیل خواهد بود. تلاش سنگ کویرات بر این امر است تا بتواند نکات مهمی را در مورد قیمت سنگ اصفهان به شما عزیزان انتقال دهد. در ابتدا باید به این نکته مهم اشاره کنیم که عواملی مانند نوع سنگ، رنگ سنگ، دوام سنگ، برش سنگ، و نحوه فرآوری سنگ نقش بسیار مهمی در این زمینه دارا هستند. به عنوان مثال در مورد نوع سنگ می توان بیان داشت که سنگ گرانیت، سنگ مرمر، سنگ تراورتن، سنگ مرمریت قیمت بالاتری نسبت به نمونه های دیگر سنگ دارند که در ساختمان سازی مورد استفاده گسترده قرار می گیرند. پس یکی از اصلی ترین نکات این است که قیمت سنگ اصفهان با توجه به نوع سنگ تعیین خواهد شد. اشاره ای کوتاه به این موضوع خواهیم کرد که سنگ اصفهان مورد استفاده گسترده قرار گرفته است از سوی بسیاری افراد. به یاد داشته باشید که یکی از مواردی که می تواند بسیار حائز اهمیت باشد برای انتخاب سنگ اصفهان همانا قیمت سنگ اصفهان می باشد. مطمئنا با دانستن قیمت سنگ اصفهان خواهید توانست انتخابی مناسب تر را در دستور کار خود قرار دهید. تیم سنگ کویرات تلاش دارد تا هر آنچه اطلاعات در مورد قیمت سنگ اصفهان، قیمت سنگ نما اصفهان، قیمت سنگ تراورتن اصفهان، قیمت نرده سنگی در اصفهان، قیمت سنگ پله اصفهان، قیمت سنگ راه پله در اصفهان و سایر اطلاعات در رابطه با قیمت سنگ در اصفهان را نیاز داشته باشید در کمترین زمان ممکن در اختیارتان قرار دهد. در ابتدای امر اطلاعاتی را در تاریخچه سنگ برای شما آورده ایم. آشنایی با مفاهیم مربوط به سنگ در دانستن قیمت سنگ اصفهان بسیار مهم است. یکی دیگر از نکاتی که به هنگام تعیین قیمت سنگ باید به آن توجه داشت این است که سنگ مورد نظر چه رنگی ست. رنگ سنگ به این دلیل می تواند در تعیین قیمت سنگ اصفهان اهمیت داشته باشد که می تواند زیبایی و جلوه ای خاص به اماکن ببخشاید. کیفیت سنگ نیز اهمیت فراوانی دارد زیرا سنگ های بی کیفیت در برابر مواد شیمیایی به سرعت تغییر رنگ داده و شکل مناسب خود را از دست می دهند. در ادامه مطلب به موارد تاثیرگذار دیگر در قیمت سنگ اصفهان اشاره خواهد شد.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت سنگ اصفهان، دوام سنگ می باشد. هر چه میزان دوام سنگ بیشتر باشد مسلما قیمت سنگ بالاتر خواهد بود. ساختار فیزیکی و شیمیایی سنگ خواهد توانست شما را یاری رساند به هنگام انتخاب بهترین سنگ در اصفهان. در این رابطه باید بیان کرد که مقاومت سایشی، مقاومت خمشی، مقاومت فشاری در یک سنگ قیمت آن را به صورت مشخص تعیین خواهد نمود. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع سنگ در اصفهان فرآوری سنگ می باشد. فرآوری سنگ شامل مراحل خاصی بوده که موجب آماده سازی انواع سنگ جهت بکارگیری در موقعیت ها و مکان های مدنظر می گردد. سنگ ها دارای دسته بندی های مختلفی بوده که هر کدام برای بخشی از اماکن شهری و ساختمانی مناسب می باشد. انواع سنگ با توجه به کاربرد و مشخصه هایی که دارند در فضاهای مخصوص به خود بکار گرفته می شوند که این بکارگیری نیاز به پرداخت سنگ متناسب با فضای مورد استفاده دارد که این مراحل در واقع شامل بخش فرآوری سنگ می باشد. فرآوری سنگ از توان هر کارخانه ای خارج است. تیم سنگ کویرات اما توانسته بهترین نمونه های سنگ در اصفهان را به کاربران خود ارائه دهد. می توان بیان داشت که سنگ تولید شده در اصفهان به یکی از اصلی ترین نمونه مواد اولیه ای بدل شده که می توان در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار داد. قیمت سنگ در اصفهان، قیمت سنگ عباس آباد اصفهان، قیمت هر تن سنگ لاشه ورقه ای اصفهان، قیمت سنگ نما ارزان اصفهان، قیمت سنگ کف اصفهان، قیمت سنگ پرطاووسی اصفهان، قیمت سنگ ساختمانی اصفهان، و غیره را می توانید با یک تماس با تیم پشتیبانی سایت سنگ کویرات کسب نمایید.

 • در خدمت شما عزیزان هستیم تا بیان کنیم قیمت سنگ اصفهان به چه صورت تعیین می شود. در قسمت های قبل فاکتور های مهم قیمت سنگ اصفهان را برشمردیم و حال در صدد آنیم که بگوئیم قیمت سنگ بر چه مبنایی ارائه می گردد. نکته این است که قیمت سنگ اصفهان به ازای هر مترمربع تعیین می گردد. به عنوان مثال هنگامی که مشاهده کردید سنگ تراورتن عباس آباد با قیمتی حدود ۱/۶۱۰/۰۰۰ تومان عرضه می شود(زمان نگارش این متن) باید دریابید که این قیمت بر اساس هر مترمربع ارائه گردیده است. به واقع نمی توان گفت بهترین نمونه سنگ کدام یک از انواع سنگ هاست. با توجه به نوع مصرف و نیاز افراد، این مورد متفاوت خواهد بود. نیاز است اشاره ای داشته باشیم به انواع قیمت سنگ اصفهان. به عنوان مثال سنگ تراورتن دره بخاری سوپر با قیمت ۱/۷۰۰/۰۰۰ تومان به ازای هر مترمربع در بازار مصرف وجود دارد. این در حالی ست که سنگ تراورتن حاجی آباد سوپر  با حدود قیمت ۸۵۰/۰۰۰ تومان به ازای هر مترمربع وجود دارد. جالب اینجاست که تراورتن شکلاتی بی موج سوپر کاشان نیز به ازای هر مترمربع، ۳۶۰/۰۰۰ تومان در بازار داخلی موجود است. این تفاوت قیمت سنگ در اصفهان ناشی از عواملی ست که قبلا به آن ها اشاره شد. نکته اینکه در بین خریدران سنگ، در کنار کیفیت سنگ، قیمت سنگ یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب سنگ می باشد که شرکت سنگ کویرات با توجه به سابقه طولانی در تولید انواع سنگ در اصفهان، هر دو فاکتور کیفیت و قیمت را در نظر گرفته و محصولاتی کاملا مناسب جهت مصرف خریداران واقعی سنگ ارائه کرده است. در ادامه مطلب قیمت سنگ اصفهان با کارشناسان سایت سنگ کویرات همراه باشید. به اطلاع تان می رساینم که می توانید برای استعلام قیمت سنگ سمیرم اصفهان، قیمت سنگ اصفهان، قیمت سنگ نما ساختمان اصفهان، قیمت سنگ تراورتن عباس آباد اصفهان، قیمت سنگ نمای ساختمان در اصفهان، قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد اصفهان، قیمت سنگ لاشتر اصفهان، و غیره وارد سایت سنگ کویرات شوید.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • در بسیاری از فروشگاه هایی که به صورت اینترنتی نسبت به فروش سنگ در اصفهان اقدام می کنند شاهد بوده ایم که به هنگام ارائه قیمت، مبالغی دور از ذهن را طلب کرده اند از مشتریان. مسلم این است که سنگ به خودی خود دارای ارزش فراوانی ست و قیمت خاص خود را دارد. اما دلیل گران بودن سنگ چیست؟ فرآوری سنگ، اولین و مهم ترین عامل در بالا یا پایین بودن قیمت سنگ می باشد. باتوجه به اینکه انجام فرآوری سنگ به طور کامل و دقیق به سهولت انجام نمی گیرد و یک نمونه سنگ در اصفهان، مراحل متعددی را پشت سر می گذارد تا به بازار عرضه گردد بنابراین همین امر موجب خواهد شد که قیمت سنگ اصفهان به نظر بالا بیاید. با توجه به محدودیت در میزان برداشت سنگ از معادن سنگ اصفهان، این عامل نیز در تعیین قیمت سنگ اصفهان نقش ایفا خواهد کرد. بررسی انواع قیمت سنگ را باید به درستی در دستور کار قرار داد تا از این مسیر بتوان به بهترین نتیجه دست یافت و خرید مناسب انجام داد. در واقع لزوما قیمت پایین سنگ، دلیلی بر خوب یا بد بودن سنگ نمی باشد. در هنگام خرید سنگ مورد نظر خود می بایست به دنبال سنگی با کیفیت و قیمتی متناسب با کیفیت سنگ باشید. کارشناسان سایت سنگ کویرات در خدمت شما هستند تا تمامی ابهامات ذهنی تان در مورد کیفیت انواع سنگ و قیمت سنگ در اصفهان را برطرف کنند. این کارشناسان بر این باورند که می توان از سنگ در اصفهان برای تمامی موارد ساختمان سازی و شهرسازی و غیره بهره گیری نمود. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت سنگ اصفهان همواره با کارشناسان سنگ کویرات از طریق شماره های ذکر شده در سایت در ارتباط باشید. قیمت سنگ اصفهان را از ما بخواهید. قیمت سنگ اصفهان را به شما عزیزان ارائه می کنیم. 
 • بیان کردیم که سنگ اصفهان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است از سوی بسیاری افراد. سنگ در اصفهان می تواند نیاز شما به انواع دیگر مصالح ساختمانی برطرف کند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با قیمت سنگ در اصفهان می توانید با تیم پشتیبانی سایت سنگ کویرات تماس برقرار فرمایید. همان طور که اشاره شد یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع سنگ، موضوع فرآوری سنگ می باشد که جای آن دارد اندکی در مورد زمان پیدایش و تاریخچه فرآیند فرآوری سنگ در ایران صحبت شود. با وجود قدمت چند هزار ساله بناهای سنگی در ایران، صنعت فرآوری سنگ و سنگ بری سابقه چندان طولانی در ایران ندارد. اولین دستگاه برش سنگ که یک نوع اره با تیغه های آهنی بود و با پودر سیلیس کار می کرد در حدود سال هزار و سیصد و هفت هجری شمسی هم زمان با شروع عملیات ساختمانی کاخ مرمر ساخته شد که به اره گلی معروف و در منطقه نازی آباد تهران نصب شد. دومین کارخانه از همین نوع، مدت کوتاهی پس از آن در مشهد راه اندازی شد. سپس در سال ۱۳۱۲ شمسی برای ساختمان بانک ملی شعبه بازار تهران و ساختمان دادگستری از  یک دستگاه اره جهت برش سنگ استفاده شد. سال ۱۳۱۷ شمسی در واقع اولین کارخانه سنگ بری در مشهد توسط کارشناسان آلمانی زیر نظر آستان قدس رضوی راه اندازی شد. این کارخانه سنگ بری که در ابتدا جهت برش سنگ های مورد نیاز در مرقد مطهر امام رضا تاسیس شده بود در پروژه های دیگر نظیر ساخت بانک مرکزی تهران، بانک سپه شعبه مرکزی تهران، ساختمان وزارت صنایع و معادن، کاخ مرمر و چند کاخ دیگر از سنگ های تولیدی این کارخانه استفاده شد. دستگاه های برش در این کارخانه سنگ بری در ابتدا ساخت کشور آلمان بود که در سال ۱۳۲۸ یک دستگاه فرز ایرانی و در سال ۱۳۳۲ یک دستگاه ساب ایرانی نیز در این کارخانه نصب و راه اندازی شد.  

 • سال ۱۳۲۰ شروع شکوفایی صنعت سنگ در ایران می باشد. در آن سال کارخانه سنگ در منطقه جوادیه تهران نزدیک پل راه آهن اره جدیدی را راه اندازی کرد و هم زمان، کارخانه نازی آباد اره خانه خود را تا یازده دستگاه توسعه داد که سنگ های حرم حضرت امیرالمومنین (ع) در نجف اشرف، حرم حضرت امام حسین (ع) در کربلا و مسجد ارگ تهران از جمله تولیدات کارخانه مذکور بودند. جهت فرآوری سنگ، علاوه بر نیاز به دستگاه ها و اره های سنگ بری، وجود دستگاه هایی جهت تخلیه سنگ از کامیون از ملزومات می باشد. که این مهم در سال ۱۳۴۰ شمسی با وارد کردن دستگاه جرثقیل دروازه ای از خارج از کشور به ایران اتفاق افتاد. در طی چند سال گذشته، تعداد واحدهای سنگ بری در ایران از افزایش چشم گیری برخوردار بوده و شاید در کمتر صنعتی بتوان چنین رشدی را مشاهده کرد. با توجه به تاریخچه ورود و گسترش دستگاه های سنگبری در ایران می توان پی به اهمیت بیش از پیش فرآوری انواع سنگ برد که البته براساس میزان فرآوری انجام گرفته بر روی سنگ، هزینه های آن نیز تغییر می یابد. جدیدترین لیست قیمت سنگ در اصفهان، قیمت سنگ تراورتن در اصفهان،قیمت سنگ صلصالی اصفهان، قیمت سنگ آنتیک در اصفهان، قیمت پودر سنگ اصفهان، قیمت سنگ نما در اصفهان، قیمت سنگ عباس اباد در اصفهان، و غیره را از طریق ورود به سایت سنگ کویرات دریابید.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • تلاش ما بر آن است تا بتوانید تمامی اطلاعات در رابطه با قیمت سنگ در اصفهان را در اختیارتان قرار دهیم و دیگر موضوعات سنگ اصفهان را نیز با شما عزیزان در میان گذاریم. بهترین های اصفهان سنگ را می توانید از سایت سنگ کویرات خریداری فرمائید. سنگ اصفهان می تواند بدون جایگزین باشد برای ساختمان شما. پس برای خرید سنگ در اصفهان با دیدی باز وارد کارزار شوید. انواع سنگ اصفهان، سنگ ساختمانی اصفهان، سنگ صادراتی اصفهان، سنگ محمود آباد اصفهان، سنگ کورین در اصفهان، سنگ کف حیاط اصفهان، سنگ گرانیت اصفهان، و غیره را از سایت سنگ کویرات می توانید به صورت اینترنتی خریداری فرمائید. با توجه به نوسانات قیمت سنگ در اصفهان و حتی در سراسر ایران، امکان درج قیمت محصول داخل سایت وجود ندارد. بنابراین جهت استعلام قیمت سنگ اصفهان کافیست پس از انتخاب سنگ مورد نظر خود در داخل فروشگاه سایت، بر روی لینک درخواست قیمت کلیک کرده و فرم را تکمیل نمایید. در نهایت کارشناسان شرکت سنگ کویرات با شما تماس گرفته و تمامی آن چیزی که راجع به قیمت انواع سنگ و مشخصات مورد نظر را نیاز داشته اید در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

 • قیمت سنگ اصفهان می تواند برای تمامی افراد مهم باشد که دلیل این اهمیت وجود معادن و کارخانه های بزرگی است که در اصفهان می باشد. قیمت سنگ اصفهان را بدانید تا بهترین انتخاب را در دستور کار خویش قرار دهید شما گرامیان. قیمت سنگ اصفهان با توجه به فاکتور هایی که پیش از این بیان شد تعیین می شود. باید نکاتی خاص را در مورد سنگ اصفهان دانست تا بتوان به بهترین نتیجه دست یافت. می توانیم خاص ترین نکات در مورد سنگ اصفهان را به اطلاع شما گرامیان برسانیم. مسلما برای دانستن قیمت سنگ اصفهان می توان نکاتی دیگر را در ذهن آورد تا به خوبی دریافت چرا قیمت سنگ اصفهان دارای نوسانات خاص بوده و در کل، از ارزش فراوانی برخوردار است. نوسان قیمت سنگ آنقدر زیاد می باشد که حتی در گاهی از موارد خریداران حرفه ای را نیز دچار سردرگمی کامل می نماید. بنابراین جهت دستیابی به قیمت واقعی انواع سنگ بصورت لحظه ای کافیست با کارشناسان فروش شرکت سنگ کویرات تماس گرفته تا از مشاوره تخصصی آن ها بهرمند شوید.
سنگ کویرات
 • بدانید که عواملی مختلف خواهند توانست تأثیراتی خاص بر قیمت سنگ اصفهان داشته باشد. بی شک این عوامل خواهند توانست اثراتی شگرف بر قیمت سنگ اصفهان، قیمت سنگ راه پله در اصفهان، قیمت سنگ گیوتین در اصفهان، قیمت سنگ اداوی اصفهان، قیمت سنگ اسلب اصفهان، قیمت سنگ قیچی در اصفهان و غیره گذارند. بهترین راه برای اطلاع از میزان قیمت سنگ اصفهان همانا استعلام قیمت سنگ اصفهان از مراجع اصلی این حوزه می باشد. این مراجع خواهند توانست به هنگام تعیین قیمت سنگ در اصفهان تمامی نکات را در نظر گرفته و دقیق ترین قیمت را ارائه دهند. سنگ کویرات با توجه به نوع خدمات و محصولاتی که ارائه می دهد توانسته دقیق ترین تعیین قیمت سنگ در اصفهان را به کاربران خود عرضه کند. تیم سنگ کویرات با آگاهی از این موضوعات و شاخصه های تاثیرگذار بر روی قیمت سنگ خواهد توانست به روز شده ترین قیمت سنگ در اصفهان را ارائه دهد. وقتی به یک فروشگاه سنگ واقعی می ‌رسید، انبوهی از اقلام با قیمت‌ های برچسب متفاوت را کشف می ‌کنید. به طور کلی، قیمت سنگ اصفهان در هر متر مربع تقسیم می شود. از اندازه سنگ تا عامل علاقه و عرضه و از حمل و نقل گرفته تا معدن سنگ، ده دلیل اصلی وجود دارد که به افزایش قیمت سنگ منجر می شود. به عنوان مثال هنگامی که سنگ در اصفهان تولید می گردد، در نهایت برای فروش به شهرها و یا کشورهای دیگر ارسال می شود. که کرایه ارسال سنگ و همچنین تعهدات گمرکی برای خروج از کشور موجب افزایش قیمت سنگ می گردد. جهت خرید انواع سنگ با قیمت تولیدی سنگ به قسمت فروشگاه سایت وارد شده و پس از انتخاب سنگ مورد نظر خود ثبت درخواست نمایید.

 •  می توانید جدیدترین نمونه های قیمت سنگ اصفهان و قیمت سنگ صادراتی اصفهان، قیمت سنگ تراورتن اصفهان را در سایت سنگ کویرات مشاهده فرمائید. باید توجه داشت که هزینه حمل و نقل سنگ اصفهان در تعیین قیمت آن نقشی مؤثر دارد. هزینه های حمل و نقل با توجه به میزان مصرف سوخت و استهلاک وسایل نقلیه سنگین، کمتر یا بیشتر خواهد بود. به این مورد دقت کنید که حمل ‌کنندگان سنگ مانند چین، بریتانیا، ایالات متحده، ایتالیا و اسپانیا، هزینه‌های واردات و تعهدات مختلف را برای خرید مؤثر تسویه می‌کنند. یکی از عوامل مهم دیگر در قیمت گذاری سنگ، مبحث عرضه و تقاضا می باشد. در صورتی که درخواست بیشتر و عرضه کمتر باشد، احتمالا قیمت سنگ اصفهان بالا خواهد رفت. همچنین در صورت کاهش درخواست سنگ قیمت انواع سنگ بشدت کاهشی خواهد بود. گفته می شود که سنگ های آبی، تیره و قرمز پرهزینه ترین هستند و چندین برابر بیشتر از سایر سنگ ها هزینه دارند. هزینه نگهداری اقلام سنگی سبک تر زمانی بالاتر است که آن ها را با اقلام سنگی کسل کننده تضاد کنید.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • اگر سنگی از جاهای مختلف خریداری شود به دلیل مولفه های هزینه حمل و نقل و عوارض متفاوت به قیمت سنگ اصفهان اثرگذار خواهد بود و موجب افزایش قیمت آن می شود. اگر شما خریدار سنگ هستید و سنگ استخراج شده در داخل ایالت یا کشور خود را انتخاب می کنید، در آن زمان ممکن است هزینه کمتری داشته باشد. سپس دوباره، خریداران باید برای خرید سنگ اصفهان که از خارج از زمین محلی آن ها استخراج می شود، هزینه بیشتری بپردازند. قیمت سنگ هایی که از کوه های زیر دریا جدا می شوند بالاتر خواهند بود. قیمت سنگ اصفهان، قیمت سنگ تراورتن اصفهان، قیمت هر تن سنگ لاشه ورقه ای اصفهان، قیمت سنگ کورین در اصفهان، قیمت سنگ محمود آباد اصفهان، قیمت سنگ لاشتر اصفهان، سنگ فروشی اصفهان قیمت، و غیره از جمله مواردی است که جهت دستیابی به آن ها با تیم سنگ کویرات تماس گرفته و اطلاعات کامل تر را بدست آورید. در بازار امروز چندین ارائه دهنده با تأثیر گذاری ذهنی بر قیمت سنگ اصفهان، کنترل بازار را در دست می گیرند. به همین ترتیب، اتحادیه ارائه‌ دهنده سنگ در بازار مستقیما مسئول افزایش قیمت سنگ اصفهان هستند. حضور دلالان متعدد در چرخه خرید سنگ می تواند یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی سنگ برای مصر کنندگان باشد. اندازه، پلان، پرداخت، ضخامت و لبه سنگ برای قیمت سنگ اصفهان مهم است. امیدواریم که توانسته باشیم تا به اینجای مقاله سنگ اصفهان و همچنین مطلب قیمت سنگ اصفهان اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه داره باشیم. در ادامه اطلاعاتی را در مورد خرید سنگ در اصفهان خدمت شما عزیزان خواهیم داد. پس در ادامه با کارشناسان سنگ کویرات همراه باش

خرید سنگ در اصفهان

 • خرید سنگ در اصفهان بسیار حائز اهمیت می باشد. شکی وجود ندارد که خرید سنگ در اصفهان نیازمند اطلاعاتی ست که باید در اختیار داشته باشند تمامی کاربران. این واقعیت نیز وجود دارد که خرید مستقیم سنگ از اصفهان می تواند کمک کننده باشد برای شما. لازم است بدانید که سنگ کویرات در خدمت شماست تا خدماتی خاص در مورد خرید اینترنتی سنگ نما اصفهان و خرید سنگ در اصفهان به صورت آنالوگ ارائه دهند. خرید اینترنتی سنگ اصفهان امروزه در بسیاری از فروشگاه های فروش سنگ اصفهان انجام می گیرد. بازار فوق العاده فروش سنگ سبب شده تا بسیاری افراد نسبت به فروش اینترنتی سنگ اصفهان اقدام کنند. این امر سبب شده تا آشفته بازاری در این مورد ایجاد گردد که خرید اینترنتی سنگ اصفهان را با مشکلاتی همراه سازد. با پیشرفت علم و تکنولوژی نمی توان انتظار داشت که خرید سنگ در اصفهان به صورت سنتی انجام شود. پس باید راه خویش را پیدا کرد برای خرید اینترنتی سنگ اصفهان. به هنگام خرید اینترنتی سنگ اصفهان توجه داشته باشید که به یک فروشگاه معتبر و با سابقه مفید مراجعه کنید تا اطمینان خاطر داشته باشید از خرید بهترین نمونه سنگ اصفهان. سنگ کویرات یکی از این نمونه فروشگاه هایی ست که توانسته بهترین خدمات در زمینه فروش سنگ اصفهان را عرضه کند. خرید سنگ اصفهان از سایت کویرات در کمترین زمان ممکن انجام گرفته و این موضوع دلیلی ست برای ورود بی سابقه کاربران برای خرید اینترنتی سنگ اصفهان از این سایت تخصصی. باز هم در این رابطه با شما گرامیان سخن خواهیم گفت. در این قسمت از مقاله سنگ اصفهان قصد بررسی اطلاعاتی را در مورد چگونگی خرید سنگ در اصفهان را خدمت شما کاربران عزیز سایت سنگ کویرات ارائه دهیم. در ابتدا لازم است که اصطلاحات را در مورد صنعت سنگ خدمت شما عزیزان بدهیم که بتوانید خرید سنگ در اصفهان را هرچه بهتر انجام دهید. سنگ یکی از مصالح ساختمانی بسیار قدیمی است که انسان برای ساختن ابزار و پناهگاه‌ ها و رفع نیاز خود استفاده می ‌کرده است. دوره‌ های کهن سنگی نشان ‌دهنده دوره‌ هایی است که در آن کاربرد سنگ بر فلز و دیگر مصالح مقدم بوده است. آثار خانه ‌هایی چیده شده از سنگ در شمال ایران متعلق به هفت هزار سال پیش تایید کننده ی این ادعا است. باید اذعان کرد اگر چه سنگ به علت سنگینی و مشکلات حمل ‌و نقل و استخراج تا حدی جای خود را به مصالحی همانند آجر داده اما همچنان اهمیت خود را در سازه ‌های سنگین و سخت نظیر پل ‌ها، تونل ‌ها، بهمن ‌گیرها، دیوارهای حایل، سنگ‌ چین ‌ها، کرسی‌ چین‌ ها و غیره حفظ کرده است. از کاربردهای عمده سنگ در تزیین نمای خارجی و درونی ساختمان‌ هاست. به هنگام خرید سنگ در اصفهان و یا خرید سنگ نما اصفهان و خرید سنگ تراورتن اصفهان باید بدانید که انواع مختلف سنگ را که دارای مشخصات کیفی لازم باشند، می ‌توان به عنوان سنگ ساختمانی مورد استفاده قرار داد. سنگ ساختمانی، سنگی است طبیعی که در اندازه مشخص انتخاب، تراش و یا برش خورده باشد. به معنای وسیع کلمه، اصطلاح سنگ ساختمانی شامل سنگ ‌ها در هر شکل می ‌شود که به طور مستقیم و پس از برش، ساییده شدن و صیقل‌ کاری در نماهای داخلی و خارجی ساختمان ‌ها به کار می‌ روند.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • بهترین های سنگ در اصفهان را به شما ارائه می کنیم. بدانید که برای خرید سنگ تراورتن اصفهان و خرید سنگ اصفهان می توانید با تیم کارشناسی سایت سنگ کویرات تماس برقرار فرمائید. به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم خرید اینترنتی سنگ اصفهان را در دستور کار خود قرار دهید تا دریابید چه مزایایی را داراست. اولین مورد این است که در وقت خود بسیار صرفه جویی خواهید کرد. در دنیای پرمشغله امروز بی شک، زمان، ارزشمندترین داشته ی هر انسان به شمار می آید. کاربران سایت سنگ کویرات این موضوع را به خوبی تجربه کرده اند. ایشان بدون حضور در فروشگاه سنگ کویرات هر آنچه مورد نظرشان بوده است را در کمترین زمان ممکن خریداری نموده اند. باز هم در این مورد باشما گرامیان سخن خواهیم گفت. حال به این نکته توجه داشته باشید که سنگ ساختمانی به شکل های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که عبارتند از لاشه سنگ (سنگ شکسته)، مالن (سنگ تراشیده و چکش خورده)، خرده سنگ، تخته سنگ صیقلی (سنگ تزیینی‌و نما)، سنگ های زینتی. در ارتباط با سنگ‌های ساختمانی بعضی از اصطلاحات به طور متداول در معادن و کارخانه جات سنگبری استفاده می ‌شوند که یکی از این موارد کوپ می باشد. کوپ سنگ به بلوک ‌های بزرگ سنگ به شکل مکعب مستطیل گفته می ‌شود. از طرفی به معادنی که بتوان از آن‌ ها کوپ سنگ استخراج کرد کوپده می ‌گویند. وزن کوپ سنگ به طور معمول بیش از چند تن است و تا حدود بیست تن نیز می ‌رسد. اصطلاح پرکار دیگر قواره سنگ می باشد. قواره سنگ به قطعاتی از سنگ ساختمانی گفته می شود که به شکل مکعب مستطیل یا تقریبا مکعب مستطیل می باشد که از کوپ سنگ به دست می آید. به هنگام خرید اینترنتی سنگ اصفهان باید توجه داشته باشید که وزن قواره سنگ معمولا زیاد بوده و به بیش از ده تن می ‌رسد. صفحاتی از سنگ ساختمانی که در کارخانه جات سنگ بری از کوپ سنگ و یا قواره سنگ تهیه شده و پس از ساب و صیقل به قطعات مورد نظر تقسیم می ‌گردد را پلاک می نامند. ضخامت ابعاد پلاک با توجه به نوع مصرف و سلیقه مشتری تغییر می کند. امروزه سنگ مصرفی در ساختمان ‌ها غالبا به صورت پلاک است. همواره شما عزیزان می توانید برای خرید سنگ در اصفهان از طریق سایت سنگ کویرات اقدام نمایید. پیش از خرید سنگ در اصفهان و خرید مستقیم سنگ از اصفهان، و خرید سنگ نما از اصفهان، و غیره جهت ساخت مصنوعات سنگی، مانند مجسمه‌ های زینتی، منبر، ظروف سنگی، کاشی‌ های سنگی، دکوراسیون ‌های داخلی ساختمان ‌ها  از سنگ های تزیینی و نما و برای ساختمان پل ‌ها، دیوار ها، سیل‌ شکن‌ ها، کف کانال ‌ها و ساختمان سازی چه برای دیواره و چه برای پی ساختمان از مالن و لاشه سنگ استفاده می ‌شود.

 • باید به یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی سنگ اصفهان از سایت کویرات اشاره نمائیم. بدانید که با خرید اینترنتی سنگ اصفهان از این سایت خواهید توانست از خدمات پس از فروش فوق العاده ای بهره مند شوید. این خدمات به واقع نظیر ندارند در میان سایر فروشگاه های سنگ در اصفهان. در رابطه با خرید سنگ اصفهان و خرید سنگ صادراتی اصفهان باید توجه داشته باشید سنگی که برای تهیه مالن در نظر گرفته می‌ شود، باید به گونه ای باشد که بتوان از آن بلوک ‌های لازم را به دست آورد و در موقع تراشیدن و چکش زدن حداقل‌ لاشه سنگ ایجاد شود. هر نوع سنگی که دارای خاصیت فوق باشد را می ‌توان برای مالن ‌سازی به کار برد. به طورکلی هر سنگی را نمی ‌توان به عنوان سنگ ساختمانی به کار گرفت زیرا سنگی مناسب این امر می ‌باشد که از مشخصات کیفی لازم جهت استفاده به عنوان سنگ ساختمانی برخوردار باشد. برخی از این مشخصات به این صورت است که در ادامه مقاله سنگ اصفهان آمده است. در هنگام خرید سنگ در اصفهان و خرید سنگ ساختمانی اصفهان بدانید که سنگ فاقد آثار ناشی از پدیده دگرسانی باشد. سنگ های اذرین درونی (پلوتونیکی) بیشترین آمادگی را برای دگرسانی دارند. در طی فرایند دگرسانی کانی ‌هایی همانند فلدسپات‌های الکالن، پلاژ یوکلاز ها و فلدسپاتویید ها، پیروکسن‌ ها، امفیبول‌ ها و الیوین که کانی ‌های اصلی تشکیل دهنده این سنگ‌ ها هستند در صورتی که شرایط دگرسانی نظیر آب، EH و PH مناسب، املاح محلول، حرارت و غیزه فراهم گردد،‌ به سهولت التره شده و به کانی ‌های ثانوی تبدیل می ‌شوند. طی این فرایند بافت سنگ ‌ها سست و متلاشی شده و خاصیت سنگ ساختمانی را از دست می دهند. در صورتی ‌که درجه دگرسانی حتی به میزان کمی هم باشد، سنگ ساختمانی مناسب نخواهد بود. وجود درزه و شکاف ‌ها در متن سنگ چه به صورت درزه‌ های نسبتا بزرگ و چه به شکل درزه‌ های کوچک، استحکام لازم را از سنگ می ‌گیرد و در هنگام استخراج نمی ‌توان بلوک‌ های بزرگ استخراج نمود.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • خرید مستقیم سنگ از اصفهان از تولید کنندگان سنگ در اصفهان می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. سنگ کویرات به عنوان یکی از اصلی ترین فروشگاه های سنگ اصفهان همواره تلاش داشته تا مناسب ترین قیمت ها را عرضه کند به مشتریان خود. از دیگر سو نیز می توان بیان کرد که خرید مستقیم سنگ از اصفهان سبب خواهد شد تا واسطه ها را حذف کرده و مناسب ترین قیمت سنگ در اصفهان یا قیمت سنگ قلوه ای در اصفهان را بدانید. سنگ ‌های استخراجی از معادن گاها به هنگام برش و صیقل متلاشی می ‌گردند. در صورتی که درزهای روی سنگ طوری باشد که این درزها نسبت به هم فواصل زیادی داشته باشند به گونه ‌ای که بتوان تخته سنگ ‌های بزرگ از آن استخراج نمود مناسب ترین شرایط استخراج فراهم آمده است. به عبارت دیگر بهترین معدن سنگ اصفهان معدنی است که بتوان در امتداد سیستم درز و شکاف ‌های موجود در سینه کار بلوک ‌های بزرگ و قواره استخراج نمود، به طوری که سطوح قطعه سنگ ‌های استخراج شده، سطوح درز ‌های طبیعی باشند. به وقت خرید مستقیم سنگ از اصفهان می بایست در نظر داشت در بسیاری موارد این درزها به ویژه در سنگ ‌های آهکی بر اثر پدیده‌ های ثانوی پر شده و سنگ استحکام لازم را داراست. اغلب این درزها که به صورت رگچه‌ هایی مشخص می شوند، دارای رنگی متفاوت با متن سنگ می باشند. یکی از راه های خرید سنگ در اصفهان خرید مستقیم سنگ از اصفهان، خرید اینترنتی سنگ نما اصفهان، خرید سنگ اصفهان، و خرید اینترنتی سنگ اصفهان به صورت آنلاین می باشد که شما عزیزان می توانید از طریق سایت سنگ کویرات اقدامات لازم را انجام دهید. سختی سنگ ها به خصوص در مورد سنگ هایی که در کف ها و پله‌ ها به کار می روند که در ادامه مقاله سنگ اصفهان در مورد آن ها بیشتر صحبت خواهیم کرد، بایستی کافی باشد. سختی زیاد نیز شرایط برش و صیقل دادن سنگ را مشکل ساخته و موجب بالا رفتن هزینه می ‌گردد. از نظر زیبایی رنگ دارای جاذبه باشد. سنگ‌ ها ممکن است در مقاطع مختلف صیقلی دارای ظاهر متفاوتی باشند. در موقع برش می ‌بایست زیباترین مقطع انتخاب گردد. مسئله زیبایی و جذابیت رنگ به سلیقه افراد و جاذبه بازار بستگی دارد. همین مورد می تواند موجب شود تا خرید اینترنتی سنگ اصفهان و یا بهترین خرید سنگ از اصفهان، خرید اینترنتی سنگ اصفهان با مقاصد گوناگون در دستور کار افراد قرار گیرد.

 • برای خرید اینترنتی سنگ اصفهان و در کل خرید سنگ از اصفهان می توانید به سایت سنگ کویرات رجوع نمائید. شرایط استخراج آسان و بدون سنک گهای باطله از فاکتور های مهم در استخراج سنگ ‌های ساختمانی می‌ باشد. کوه ‌های بلند و با شیب زیاد و بدون راه های دستیابی جهت احداث سینه کارهای استخراجی مناسب نیستند. ایده ال‌ ترین بلوک ‌های معدنی از نظر استخراجی بلوک ‌هایی هستند که از کو هایی با شیب کمتر از سی درجه استخراج می شوند و امکان احداث راه دستیابی به نقاط بالایی بلوک به سادگی وجود دارد. همچنین به امکانات شهری و راه‌ های ارتباطی اصلی نزدیک ‌اند. کلیه سنگ های موجود در طبیعت در صورتی که دارای خصوصیات کیفی لازم باشند، می ‌توانند به عنوان سنگ ساختمانی مورد بهره برداری قرار گیرند به استثناء سنگ ‌هایی که دارای استحکام کم می باشند نظیر کلیه سنگ های تبخیری و محلول نظیر گچ، نمک، زاج و غیره به دلیل حلالیت و سختی کم، کلیه شیل ‌ها و شیست ‌ها به دلیل شیستوزیته و سختی کم، انواع مارن ها، کلی استون ‌ها، سیلتاستون‌ ها و ماد استون‌ ها بدلیل سستی و پودرپذیری، کلیه سنگ ‌های محصول دگرسانی نظیر کایولن و انواع رس‌ ها به دلیل سستی و پودر پذیری، کلیه سنگ ‌های دگرسان شده نظیر گرانیت ‌ها و ریولیت ‌های دگرسان شده و غیره. از طرفی سنگ ‌های معدنی ارزشمند نظیر سنگ معدن فلزات و غیره به دلیل ارزش بالای این گونه سنگ ‌ها بعنوان سنگ ساختمانی استفاده نمی شوند. مزایا و معایب خرید سنگ در اصفهان یکی از مهم ترین دغدغه های همیشگی افراد جامعه جهت خرید سنگ در اصفهان می باشد. در واقع امکان خرید سنگ در اصفهان با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت و بهترین شرایط پرداخت امکان پذیر می باشد بشرطی که تمامی اطلاعات را پیش از خرید سنگ از فروشگاه های سنگ اصفهان کسب کنید زیرا که خرید سنگ در اصفهان نیازمند اختیار داشتن اطلاعات کامل و دقیق است.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • جهت دستیابی به اطلاعات در مورد انواع سنگ، آگاهی بر نکات زیر حائز اهمیت است. در هنگام خرید سنگ در اصفهان باید بدانیم چه سنگی توانایی برطرف کردن نیازها و انتظارات ما را دارد. در واقع از میزان کیفیت سنگ موردنظر براساس انتظارات خود آگاهی کامل داشته باشیم. نکته مهم دیگری که در خرید انواع سنگ در اصفهان باید در نظر داشته باشیم، همخوانی بودجه در نظر گرفته شده برای خرید سنگ با کیفیت مورد نظر ما از سنگ می باشد. نحوه پرداخت نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم در خرید سنگ اصفهان می باشد که بستگی به توانایی مذاکره هنگام خرید و یا شرایط فروشنده دارد و براین اساس نیز تعیین می شود. جهت آگاهی از سه نکته اشاره شده بصرت صحیح نیاز به دریافت اطلاعات مفید و مناسب درکنار کسب تجربیات کافی است. به همین خاطر جهت کسب اطلاعات لازم برای خرید سنگ در اصفهان می توان به صاحب نظران و فعالین خوش نام همان حیطه مراجعه کرد که یکی از مرجوع جهت کسب اطلاعات شرکت سنگ کویرات می باشد. حال امروزه با در دست داشتن تنها یک گوشی هوشمند و سرچ در فضای اینترنت می توان به راحتی با مطالعه چند مقاله کوتاه اطلاعات بسیار خوبی راجع به محصول موردنظر خود کسب کنیم. در خرید سنگ در اصفهان نیز، می توانید با سرچ در فضای مجازی و مطالعه مقالات مختلف در زمینه انواع سنگ های ساختمانی اطلاعات خوب و مفیدی بدست آورید که این کار اولین اقدام در راستای نیاز سنجی بوده و از مهم ترین مزایای فضای مجازی به شمار می رود. با توجه به مطالب بالا، مزایای خرید سنگ در اصفهان بصورت اینترنتی را می توان به صورت زیر بیان کرد.

به طور کلی عوامل مختلفی موجب سهولت فرآیند خرید سنگ در اصفهان شده که شامل مواردی می باشند که در ادامه مقاله سنگ اصفهان آمده است. امروزه مشاغل مختلف در تمام دنیا با به کارگیری فضای مجازی به فرآیند خرید و رفع نیاز انسان ها سرعت بخشیده اند که خرید سنگ در اصفهان از این موضوع مستثنی نیست. به این ترتیب می توان به مدیریت زمان که اصل بسیار مهمی در صرفه جویی هزینه ها است، به راحتی دست یافت. به این صورت که پس از نیازسنجی و مشاوره در ارتباط با محصول مورد نظر، دیگر نیاز به طی مسافت طولانی و جستجوی تامین کننده مورد نظر نمی باشد. به راحتی می توان با سرچ در فضای اینترنت به تمام موارد بالا دست یافت. حال در زمینه خرید سنگ در اصفهان، سنگ استان اصفهان و به خصوص شهر اصفهان با در برداشتن سه منطقه ویژه اختصاصی فرآوری سنگ و با فعالیت نزدیک به سه هزار واحد سنگبری در مجموع این سه منطقه به قطب صنعتی فرآوری سنگ در ایران تبدیل شده است، به گونه ای که کوپ های استخراج شده از معادن سراسر کشور جهت انجام فرآوری های لازم به این واحدهای انبوه فرآوری کننده سنگ ارسال می شوند. بنابراین می توان گفت بهترین خرید سنگ در اصفهان، زمانی اتفاق می افتد که بتوان در این منطقه حضور یافت و از مزایای حضور این حجم از واحدهای فرآوری کننده بهره برد. اما در این صورت شما علاوه بر تحمل رنج و سختی سفر از محل پروژه یا ساختمان خود به این مرکز، با حجم انبوهی از کارخانه های فرآوری کننده روبرو می شوید که زمان زیادی را نیز باید صرف جستجو محصول موردنظر خود از تنها تعداد مختصری از این کارخانه ها باید کنید. در واقع جستجو بین تمام کارخانه های فرآوری کننده کاری غیرممکن است.


سنگ کویرات

 • به این ترتیب به جرات می توان گفت این اقدام از روز قبل از حرکت تا فردای برگشت چیزی حدود سه روز کاری شما را به خود اختصاص می دهد. همچنین جهت رفع مشکلاتی که گاها پس از خرید سنگ در اصفهان به وجود می آید، نیاز به حضور مجدد و صرف زمان و هزینه مضاعف است که از سرعت ساخت و ساز می کاهد. در صورتی که در خرید سنگ اصفهان اینترنتی، شما می توانید بدون حضور در محل و با صرف کم ترین زمان و هزینه محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. یکی دیگر از مشکلاتی که در خرید سنگ در اصفهان بصورت حضوری وجود دارد کمبود اطلاعات در مورد خرید سنگ اصفهان در زمینه دستیابی به بصرفه ترین سنگ هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت می باشد. این اطلاعات شامل موارد مختلفی مانند شناخت انواع سنگ های ساختمانی، آگاهی از تفاوت های میان سنگ های با ظاهر مشابه، ابعاد سنگ مناسب پروژه و غیره می باشد. قبول کنیم که انتخاب سنگ مناسب در میان انبوهی از سنگ های با ظاهر مشابه و ابعاد یکسان در صورت نداشتن آگاهی لازم، کار بسیار دشواری است. این ناآگاهی در کنار سختی ها و خستگی های مسیر می تواند در انتخاب شما تاثیرات منفی داشته باشد و موجب شود که انتخاب مناسبی انجام نشود. به همین خاطر خریدار سنگ در اصفهان بصورت حضوری علاوه بر این که دچار سردرگمی و استرس می شود؛ ممکن است خرید سنگ موفقی هم نداشته باشد و پس از خرید سنگ اصفهان با مشکلاتی در ساختمان خود مواجه شود. در صورتی که در خرید اینترنتی سنگ اصفهان، پس از کسب اطلاعات و تحقیقات کافی و یا حتی دریافت مشاوره آنلاین و برقراری ارتباط زنده با کارشناسان این زمینه و مشاهده دسته سنگ موردنظر خود می توانید در همان محل پروژه(یا استان محل سکونت خود) این اطلاعات را با افراد مختلف و یا کارشناسان دیگر در میان گذشته و مورد همفکری قرار دهید تا به راحتی سنگ مناسب پروژه خود را از نظر کیفیت و قیمت، در همان محل پروژه انتخاب کنید.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • برخلاف خرید اینترنتی سنگ، در خرید سنگ اصفهان بصورت حضوری امکان انتخاب سنگ مناسب و همزمان مدیریت پروژه و انجام دیگر مسئولیت های خود را ندارید. در واقع در روش خرید سنگ بصورت اینترنتی شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را از قسمت فروشگاه سایت کویرات سرچ کرده و پس از مقایسه کیفیت سنگ های ارائه شده، سنگ موردنظر خود را مطابق با سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید. همچنین امکان مشاهده ی تمامی مشخصات سنگ مورد نظر از لحاظ نوع کارکرد و مشخصات تکمیلی سنگ در این نوع خرید وجود دارد. در صورتی که در خرید سنگ در اصفهان حضوری این امکان وجود ندارد. از طرفی شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با کارشناسان ما به روش های مختلفی ارتباط گرفته و اطلاعات موردنیاز خود را دریافت کنید. همچنین با توجه به اینکه نزدیک به دو دهه است که خریداران سنگ در اصفهان علاوه بر مشتریان داخل کشور، از کشورهای مختلف مانند کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای غرب ایران و آسیای میانه و یا تعدادی از کشورهای اروپایی و یا اروپای شرقی هستند؛ خرید سنگ شان را به صورت حضوری و از نزدیک در کارخانه فرآوری کننده انجام نمی دهند بلکه در قدیم با توجه به مذاکرات و نمونه سنگ ارسال شده و امروزه نیز با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام می دهند. پس با این تفاسیر می توان گفت خرید اینترنتی برای خریدهای از راه دور نظیر شهر به شهر یا کشور به کشور بسیار راحت تر امکان پذیر است. البته نمی توان منکر این شد که مشکلاتی نیز در این نوع خرید سنگ وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

 • یکی از معایب خرید و فروش سنگ اصفهان بصورت اینترنتی مطابقت نداشتن سنگی که پیش از خرید سنگ در اصفهان عکسش به آنها نشان داده شده و یا نمونه اش برای آنها ارسال شده، با باری که در نهایت برایشال ارسال می شود. این اعتراض حق مسلم خریداران سنگ اصفهان است. این گونه اقدامات معمولا توسط یک سری فروشندگان سنگ بدون سابقه رخ می دهد که بدنبال همکاری های بلند مدت نیستند و تنها به سود کوتاه مدت خود می اندیشند. حال ما در سنگ کویرات تدابیری را جهت اعتمادسازی اندیشیده ایم که شامل مواردی می باشد که در ادامه آمده است. مورد اول مذاکرات اولیه ای است که پیش از خرید سنگ در اصفهان با مشتریان انجام می شود. در واقع پس از تکمیل فرم ثبت درخواست سنگ مورد نظر کارشناسان فروش سنگ کویرات با خرید تماس گرفته و مذاکراتی به منظور دستیابی به یک توافق و نقطه نظر یکسانی در رابطه با سنگ مورد نظر انجام می شود و از خریدار سنگ در اصفهان می خواهیم حتما زمان کافی جهت انجام این مذاکرات بگذارند، تا اطلاعات دقیقی بدست آورده و بتوانند انتخاب صحیح و درستی انجام دهند. علاوه بر این شما می توانید به صورت لایو و زنده با کارشناسان ما در کارخانه ارتباط برقرار کرده تا دسته سنگ موردنظر خود را مشاهده کنید و از کیفیت آن ها اطمینان حاصل کنید. البته در صورت تمایل امکان ارسال نمونه سنگ، در گروه سنگ کویرات وجود دارد و شما می توانید بافت و طرح و رنگ سنگ موردنظر خود را از نزدیک مشاهده کنید. همچنین انعقاد قرارداد به صورت غیرحضوری و از راه دور با خریداران سنگ در اصفهان به راحتی امکان پذیر است که در آن همه موارد مورد نیاز اعم از تمامی نکات خرید سنگ در اصفهان و اقدامات لازمی که در صورت رعایت نکردن قول و قرارهای ذکر شده در قرارداد باید انجام شود؛ ذکر شده و به صورت یک قراداد معتبر در اختیار طرفین قرار می گیرد. به این ترتیب نگرانی ها و مشکلاتی که در خرید اینترنتی سنگ اصفهان ممکن بود بوجود بیاید با تدابیر اتخاذ شده توسط شرکت سنگ کویرات از بین رفته و اعتماد کافی به این مجموعه به وجود می آید. در نهایت نیز در زمان بارگیری با برقراری ارتباط زنده با خرید سنگ در اصفهان، آن ها را در جریان تمامی امور و کیفیت بار ارسالی خود قرار می دهیم. البته بررسی نمونه پروژه های انجام شده توسط سنگ کویرات نیز می تواند به شما در این زمینه کمک کرده و اعتماد شما را به این مجموعه جلب کند.
سنگ کویرات
سنگ کویرات
 • قابل ذکر است که بسیاری از دوستان در مورد خرید قرنیز سنگی دیوار از کارشناسان سنگ کویرات سوالاتی را نموده اند که در ادامه مقاله سنگ اصفهان قصد بررسی این مسئله را برای شما کاربران عزیز داریم. از قدیم الایام تاکنون یکی از بهترین و رایج ترین متریال برای قرنیز، سنگ های ساختمانی هستند. اما نکته ای که این جا وجود داره نحوه انتخاب سنگ قرنیز مناسب است. مناسب بودن قرنیز علاوه بر ویژگی ساختاری آن، از نظر ظاهری هم باید مناسب مکان و فضای موردنظر باشد. به همین خاطر در ادامه مقاله سنگ اصفهان تصمیم گرفتیم نکات مهمی راجع به قرنیز برای شما بیان کنیم. قرنیز در واقع به نوار پایین دیوار گفته می شود که جهت حفاظت از دیوار در برابر نفوذ رطوبت، ضربه و عوامل دیگر نصب می شود. علاوه بر این با وجود این که جزو کوچکی از فضا را به خود اختصاص داده، می تواند در زیبایی فضا تاثیر بسیاری داشته باشد. پرسشی که در اینجا ممکن است برای شما پیش آمده باشد این است که با این تفاسیر قرنیز با ازاره چه تفاوتی دارد. هر دوی آن ها به یک هدف و منظور طراحی و ساخته می شوند. با این تفاوت که چون قرنیز برای فضاهای داخلی ساختمان است ارتفاع کمتری دارد در صورتی که برای ازاره ارتفاع بیش تری در نظر گرفته می شود. علاوه بر این مهم ترین تفاوت آن ها این است که قرنیز برای دیوارهای داخلی ساختمان طراحی شده در صورتی که ازاره در واقع به سنگ پای بنا در بیرون از ساختمان گفته می شود. حال از مصالح مختلفی مانند چوب، پلاستیک و سنگ برای ساخت قرنیز می توان استفاده کرد. که در میان آن ها سنگ اصفهان بهترین گزینه است . البته به نوع متریال کف ساختمان نیز بستگی دارد. به این مفهوم که اگر کف پارکت کارشده باشد، قرنیزچوبی بهتر است کار شود. اما برای زمان هایی که کف سرامیک و یا سنگ اصفهان کارشده همان قرنیز سنگی بهترین گزینه است. به همین خاطر ما در ادامه مقاله سنگ اصفهان قصد بررسی و معرفی کامل قرنیز سنگی را داری

 • قرنیز سنگی در واقع به قطعه سنگی که در پای دیوار در فضاهای داخلی ساختمان کار می شود، گفته می شود. در گذشته معمولا از طرح های ساده قرنیزهای سنگی استفاده می شد. اما امروزه با آمدن ابزارهای سنگی طرح های مختلفی از قرنیزهای سنگی نیز وجود دارند. علاوه بر این انواع مختلف آن از سنگ های مختلف، و به صورت ساب خورده و یا طبیعی نیز وجود دارد. در ادامه مقاله سنگ اصفهان و مطلب خرید سنگ در اصفهان قصد بررسی دلیل استفاده از قرنیز سنگی را برای شما کاربران عزیز سایت سنگ کویرات آورده ایم. در ابتدا بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که در میان مصالح مختلف قرنیز چرا قرنیز سنگی. یا قرنیز سنگی چه مزایا و برتری هایی نسبت به دیگر متریال داره. بارزترین و مهم ترین حسن قرنیز سنگی دوام و استحکام سنگ است که می تواند سال ها بدون تغییر شکل و فرسودگی باقی بماند. با این وجود مزایای دیگر هم دارد که در ادامه برای شما عزیزان آورده ایم. یکی از دلایل نصب قرنیز محافظت از دیوار در برابر نفوذ رطوبت بود. که با استفاده از قرنیز سنگی این امر محقق خواهد شد. اما به عنوان مثال در ام دی اف بعد از گذشت مدتی با نفوذ رطوبت، قرنیز باد کرده و زیبایی اولیه خود را به مرور زمان از دست می دهد. نبودن فضای خالی پشت قرنیز سنگی بر خلاف قرنیز های دیگر، موجب جلوگیری از تجمع حشرات در پشت قرنیز می شود. قرنیزهای دیگر مانند قرنیزهای چوبی و یا ام دی اف ممکن است توسط حشرات جویده شوند، اما قرنیز های سنگی خیر. اما با این وجود استفاده از این نوع قرنیز معایبی هم دارد که مهم ترین آن ها قیمت بیش تر قرنیزهای سنگی نسبت به دیگر انواع قرنیز است. همچنین نصب سخت تر، پرتی سنگ بالا، وزن بیشتر، شکنندگی و یک دست نبودن به علت ذات طبیعی سنگ نیز از دیگر معایب قرنیز سنگی است. حال نکته ای که وجود داره این است که بین انواع قرنیز های سنگی و انواع طرح های موجود در بازار براساس بودجه و شرایط ساختمان، کدام مناسب شما است. لازمه پاسخ به این پرسش آگاهی از انواع قرنیز های سنگی موجود در بازار است. که در ادامه مطلب خرید سنگ در اصفهان به آن می پردازیم.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
در این قسمت از این مقاله قصد بررسی انواع قرنیز سنگی را داریم. همان طور که پیش تر بیان شد قرنیز سنگی براساس نوع سنگ و سبک و طراحی آن دارای انواع مختلفی است. براساس نوع سنگ به پنج دسته، قرنیز سنگ تراورتن، قرنیز سنگ مرمریت، قرنیز سنگ چینی، قرنیز سنگ مرمر، قرنیز سنگ گرانیت، تقسیم می شوند. در این میان قرنیز سنگ تراورتن و مرمریت رایج تر از بقیه است. با این وجود سنگ های چینی هم گزینه خوبی می باشند. علاوه بر این طرح های مختلفی نیز برای قرنیز سنگی وجود دارد. مهم ترین ویژگی یک قرنیز خوب مقاومت بالای آن در برابر ضربه و جذب رطوبت است. یکی دیگر از ویژگی های یک قرنیز خوب، داشتن جنس خوب و تم رنگی همخوان با دکوراسیون فضا می باشد. یک قرنیز خوب باید در برابر سرما و گرما مقاوم بوده و مانند عایق عمل کند. زیرا معمولا قسمتی از دیوار که باید قرنیز شود گچ کاری نمی شود و احتمال حرکت هوا از این قسمت زیاد است. پرسشی که معمولا در انتخاب قرنیز مطرح می شود اینکه چه نوع قرنیزی برای ساختمان ما بهتر است. پاسخ این پرسش در واقع پیش خود شما می باشد زیرا تنها شما هستید که از نیازها و شرایط ساختمانتان آگاه هستید و از میزان بودجه ای که برای خرید انواع قرنیز در نظر گرفته اید آگاهی دارید. با این وجود ذکر چند نکته در ادامه مطلب خرید سنگ در اصفهان خالی از لطف نیست. انتخاب قرنیز سنگی برای دیوارهایی که دارای انحنا و برآمدگی و فرورفتگی هستند گزینه مناسبی نیست. اگر کف پارکت کار شده باشه و متریال اصلی دکوراسیون فضا از چوب باشد، بهتر است برای قرنیز نیز قرنیزهای ام دی اف و یا چوبی انتخاب شوند. جهت انتخاب رنگ قرنیز، برای زیبایی بیشتر بهتر است از قرنیز کمی تیره تر از رنگ کف استفاده شود.

سنگ کویرات
همان طور که پیش تر بیان شد یکی از معایب قرنیز سنگی نصب به مراتب سخت تر آن است. زیرا به عنوان مثال روش نصب قرنیزهای چوبی و یا ام دی اف با استفاده از چسب انجام می شود. اما برای نصب سنگ قرنیز معمولا از ملات استفاده می شود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی چسب ها، انواع چسب سنگ نیز در بازار وجود دارد که دارای قدرت چسبندگی بالایی می باشند و علاوه بر این عایق خوبی در برابر حرارت نیز می باشند. به همین خاطر دیگر نصب قرنیز های سنگی نیز به آسانی انجام می شود. قیمت قرنیز سنگی در اصفهان تحت تاثیر عوامل مختلف متغیر است. اولین و مهم ترین عامل نوع و درجه کیفی سنگ است. هر چه سنگ از کیفیت بالاتری برخوردار باشد مسلما قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. همچنین قرنیز ساخته شده از سنگ مرمر مسلما گران تر از دیگر انواع سنگ های طبیعی است. کیفیت فرآوری های انجام شده روی آن مانند نوع پرداخت، ابزار به کار رفته برای آن و در واقع نوع طراحی آن و ضخامت و ابعاد آن از مهم ترین عوامل در تایین قیمت قرنیز است. قابل ذکر است که هنگام خرید سنگ در اصفهان و دریافت اطلاعات جامع در مورد قیمت انواع سنگ و همچنین دستیابی به بهترین انتخاب ممکن در ادامه کارشناسان سنگ کویرات چندین نکته اساسی برای انتخاب سنگ نمای ساختمان برای شما عزیزان آورده اند. انتخاب سنگ مناسب نمای ساختمان با وجود انبوهی از انواع سنگ های ساختمانی و تعداد زیاد کارخانه های فرآوری کننده یکی از مهم ترین دغدغه های اکثر سازندگان و معماران است. زیرا سنگ یکی از مهم ترین متریال ساختمان است که در صورت اشتباه در انتخاب آن، با مشکلات و خسارات جبران ناپذیری روبرو خواهیم شد.

سنگ کویرات
به همین دلیل بهتر است اقدامات مورد نیاز جهت خرید مطمئن سنگ انجام شود. یکی از مهم ترین این اقدامات مطالعه مقالات و مطالب مختلف راجع به خصوصیات سنگ نمای مناسب در کنار مشاوره و دریافت اطلاعات لازم از کارشناسان باتجربه و خوش نام این حیطه نظیر مشاوران شرکت کویرات است. با این وجود در صورتی که هنگام خرید به یک سری نکات توجه کافی نداشته باشید و آن ها را نادیده بگیرید ممکن است در انتخاب و خرید خود اشتباه کرده و متحمل خسارت ها و زیان های جبران ناپذیری شوید. به همین خاطر ما در ادامه مقاله سنگ اصفهان به بررسی فنون و اقدامات لازم هنگام خرید سنگ نما می پردازیم. توجه به شرایط آب و هوایی منطقه، توجه به سبک و نوع نمای ساختمان، انتخاب ابعاد و ضخامت مناسب نما با توجه به نوع سنگ، انتخاب سنگ مناسب با توجه به میزان بودجه از جمله مواردی است که در هنگام خرید سنگ نما باید به آن توجه کرد. زمانی که ابعاد و نوع سنگ مناسب نمای ساختمان خود را انتخاب کردیم رعایت چه نکات دیگری مورد نیاز است تا خریدی مطمئن و خوب داشته باشیم. در ادامه تعدادی از این نکات را برای شما بیان می کنیم. اولین نکته توجه به نوع سنگ و ویژگی های ظاهری و ساختاری آن، که این مستلزم مطالعه زیاد و تجربه بالا در زمینه شناخت انواع سنگ های ساختمانی است. زیرا هر کدام از سنگ های طبیعی از معادن مختلفی استخراج می شوند که هر کدام ویژگی های مختص خودشان را دارند و بالطبع فرآوری هایی که باید روی آن ها انجام شود با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال وجود رگه در سنگی مانند مرمریت لاشتر زیبایی آن و جزئی از سنگ به حساب می آید اما در سنگ های تراورتن موجب کاهش استحکام سنگ می شود. یا غده در سنگی مانند گرانیت حسن آن است که موجب افزایش استحکام آن شده اما در سنگ تراورتن یا مرمریت عیب به شمار می رود.
سنگ کویرات
دومین نکته قابل توجه بررسی ظاهر سنگ و ساب آن می باشد، به این مفهوم که سطح سنگ به خوبی ساب خورده باشد و در آن برآمدگی و یا فرو رفتگی هایی وجود نداشته باشد. نکته بعدی توجه به این که سنگ توری نیاز دارد یا خیر. از آن جا که جهت افزایش استحکام تعدادی از سنگ های با بافت نرم نیاز به توری است، توجه به این نکته نیز در خرید سنگ نما حائز اهمیت است. این سنگ ها عمدتا شامل سنگ مرمریت و سنگ مرمر می شود. با وجود این که مرمریت گزینه مناسبی برای نما نیست اما گاها افرادی از آن به صورت کامل و یا به عنوان تزیین نما استفاده می کنند که باید حتما در پشت آن ها توری نیز زده شده باشد. توجه به دقیق بودن ابعاد و ضخامت سنگ از جمله نکات مهم در انتخاب سن می باشد. به عنوان مثال در سنگ تایل دقت کنیم که اگر ابعادش چهل در چهل است طول و عرض آن حتما چهل باشد. البته با ۲میلی متر تولرانس. همچنین اگر قصد خرید سنگ شمش داریم باید قد سنگ بلند باشد یعنی از یک متر و شصت سانتی متر به بالا باشد. و در پلاک نیز باید قد سنگ از هشتاد سانتی متر تا یک متر و شصت سانتی متر وجود داشته باشد. برای ضخامت نیز حتما کالیبر شده باشد. این اطمینان از درستی ابعاد را می توان با اندازه گیری و متر انجام داد اما افراد با تجربه و ماهر در این حیطه با یک نگاه می توانند متوجه این موضوع شوند. با توجه به مطالب بیان شده می توان به تاثیر کیفیت فرآوری های انجام شده روی سنگ بر قیمت سنگ نما پی برد. به همین خاطر هنگام خرید سنگ نما باید به ظاهر، جنس و ساختار، فرآوری های لازم، ابعاد و ضخامت توجه کنیم که میزان قابل توجهی از این کار تنها از عهده افراد باتجربه و کارشناسان سنگ بر می آید و هر کس با داشتن علم کمی در این زمینه قادر به این کار نمی باشد. به همین خاطر بهتر است هنگام خرید سنگ نما در اصفهان از کارشناسان خوش نام و با تجربه در این زمینه کمک گرفته تا شما را در خرید مطمئن و صحیح انواع سنگ و در عین حال به صرفه راهنمایی کنند. 

سنگ کویرات

 • آیا تاکنون با پارکینگ هایی مواجه شده اید که سنگ به کار رفته در کف آن ها ترک برداشته و یا شکسته شده باشد. یا این که خیلی زشت و کدر باشد. یا شده تا حالا تاریکی بیش از حد بعضی از پارکینگ ها کلافه تان کرده باشد. این مشکلات ناشی از ناآگاهی و یا عدم توجه کافی به نکات خرید سنگ در اصفهان برای کف پارکینگ، بدنه و غیره است که بعد از مدتی موجب خسارتهای جبران ناپذیری به ساختمان و سازندگان می شود. حال احتمالا عمده سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاد شامل مواردی ست که در ادامه آمده است. چه سنگی کار کنم. اصلا نظرتون چیه سرامیک کار کنم که ارزان تر هم بشود. حالا اگر مایل به خرید سنگ باشم، چه سنگ هایی را برای کف یا بدنه پارکینگ پیشنهاد می دهید. رنج قیمتی آن ها به چه صورت است. به همه این سوالات تا انتهای مقاله سنگ اصفهان پاسخ داده شده است. زمانی که صحبت از سنگ پارکینگ می شود، شامل قسمت های مختلفی مانند کف، بدنه(دیواره) و رمپ می تواند باشد، که باید به طور جداگانه به آن ها بپردازیم. اما به طور کلی توجه به یک سری نکات هنگام خرید سنگ پارکینگ در اصفهان الزامی است که در زیر بیان می شود. در انتخاب سنگ مناسب پارکینگ توجه به آب و هوای منطقه موردنظر نیز حائز اهمیت است. توجه به این که پارکینگ در فضای باز قرار دارد یا به صورت سرپوشیده است. زیرا به عنوان مثال تعدادی از سنگ ها مانند مرمریت ها مناسب استفاده در معرض نورخورشید نیستند اما می توانند گزینه مناسبی برای پارکینگ های سرپوشیده باشند. رنگ سنگ هم از جهت هم خوانی با دکوراسیون و هم از جهت نورپردازی پارکینگ بسیار مورد اهمیت می باشد. به عنوان مثال در صورتی که پارکینگ زیر زمینی است و نور کمی دارد بهتر است از سنگ های با رنگ روشن و یا خنثی استفاده شود و در غیر این صورت سنگ های تیره گزینه بهتری هستند. علاوه بر این رنگ سنگ در بازتاب آلودگی پارکینگ تاثیرگذار است.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • به همین خاطر در صورتی که پارکینگ در مدت زمان های کوتاه تری نظافت می شود انتخاب سنگ های روشن گزینه های بهتری است در غیر این صورت به عنوان مثال برای پارکینگ های شهری همان رنگ های تیره، مثل گرانیت مشکی نطنز و غیره مناسب ترند. همچنین در انتخاب طرح و رنگ سنگ، همخوانی با دکوراسیون را نیز مدنظر داشته باشید زیرا در زیبایی ساختمان تاثیر بسیاری خواهد گذاشت. توجه به نوع کاربری پارکینگ، میزان تردد و رفت و آمد در پارکینگ یکی از مهم ترین نکات در انتخاب سنگ مناسب آن است. به صورتی که برای پارکینگ های شهری که تردد بالا است. دقت به دوام و مقاومت سنگ در اولویت قرار دارد، اما برای پارکینگ ساختمان های مسکونی یا هتل های لوکس زیبایی نیز به همان میزان حائز اهمیت است. البته به طور کلی هنگام انتخاب سنگ مناسب برای قسمت های مختلف ساختمان در ابتدا باید اولویت ها و معیارهای مد نظرتان را در نظر گرفته و پس از آن براساس آن ها تصمیم بگیرید. به عنوان مثال باید تصمیم بگیرید بین زیبایی، ماندگاری و قیمت کدامیک در اولویت قرار دارند. حال تا به این جا که تا حدودی از سر درگمی های تان کاسته شده می توانیم به بررسی ویژگی های سنگ اصفهان مناسب پارکینگ جهت بکارگیری در قسمت های مختلف پارکینگ بپردازیم. پیش از پرداختن به این موضوع بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که اصلا چرا سنگ. اگر بخواهیم بین سنگ و سرامیک در این رابطه مقایسه ای داشته باشیم اولین و بارزترین تفاوتی که به نظر می آید ذات طبیعی و مستحکم سنگ نسبت به سرامیکی است که به صورت مصنوعی و از خاک رس ساخته می شود. بنابراین کف پوش سنگی از مقاومت و زیبایی بسیار بالاتری نسبت به سرامیک برخوردار است البته مسلما قیمت بالاتری نیز دارد. به همین خاطر کاملا واضح است که اولین و بهترین انتخاب برای کف پارکینگ سنگ است. مهم ترین و بارزترین ویژگی که سنگ کف پارکینگ باید داشته باشد مقاومت و استحکام آن در برابر فشار و وزن زیاد است که پس از سال ها با عبور و مرور وسایل نقلیه شکسته نشود و دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. به عنوان مثال در سنگ های تراورتن و مرمریت رگه های موجود در آن ها ممکن است بعد از گذشت سال ها خرد شوند و سنگ ترک بردارد. همچنین جذب آب پایینی داشته باشد تا در برابر آلودگی ها از مقاومت خوبی برخوردار باشد و لکه نشود. به عنوان مثال اتفاق بسیار رایج در پارکینگ، نشتی روغن وسایل نقلیه است که اگر سنگ جاذب آلودگی باشد، روغن به داخل سنگ نفوذ کرده و لکه می شود.

 • علاوه بر مقاومت در برابر سایش، سازگاری با شرایط مختلف آب و هوایی، نوع پرداخت سنگ کف پارکینگ نیز دارای اهمیت است. سنگ کف پارکینگ  نباید لغزنده باشد. حال با وجود این که عمدتا برای سنگ کف پارکینگ از سنگ های صیقلی استفاده می کنند، بهتر است از پرداخت های نیمه صیقلی مانند پرداخت هوند (مات) به این منظور استفاده شود. انواع دیگر مثل پرداخت تیشه ای هم از لحاظ ایجاد اصطکاک و جلوگیری از لغزندگی گزینه مناسبی هستند اما ممکن است هر گونه رطوبت و آلودگی موجب از دست دادن زیبایی آن ها شود. در ادامه مطلب خرید سنگ در اصفهان با کارشناسان سایت سنگ کویرات همراه باشید. راجع به ابعاد و ضخامت سنگ کف پارکینگ نیز بهترین سایز برای کف پارکینگ تایل های چهل در چهل است. زیرا در سایزهای بزرگ تر مانند اسلب صد در صد با وجود زیبایی بیشتر، برای نصب و شیب بندی به مشکل مواجه خواهید شد. هزینه بیشتری هم خواهد داشت و احتمال شکستن آن ها بالا می رود. به عنوان مثال در صورتی که زیرسازی و شیب بندی به درستی انجام نشده باشد و خودرویی در یک سمت اسلب پارک کند در صورتی که خودروی دیگری در نزدیکی آن و روی همان اسلب قرار بگیرد احتمال شکستن و ترک برداشتن سنگ به مرور زمان وجود دارد. در این جا لازم به ذکر است که انجام زیرسازی مناسب برای کف سازی بسیار الزامی است و در صورتی که زمین سست باشد، زیرسازی مناسبی برای سنگ کاری آن باید انجام شود تا به مرور زمان دچار نشست نشود. همچنین بهترین ضخامت برای سنگ کف دو سانتی متر است که البته برای سنگ های مختلف و با توجه به وزن اتومبیل ها این میزان متفاوت است. به عنوان مثال در صورت انتخاب سنگ های تراورتن یا مرمریت این میزان بیشتر باید باشد. حالا با این تفاسیر کدام یک از انواع سنگ اصفهان برای کف پارکینگ بهتر است، برای پاسخ به این سوال، باز به نکته ای که در بالا بیان شد میرسیم؛ اینکه همه چی بستگی به معیارها و اولویت های شما دارد. با این وجود می توان به بررسی مزایا و معایب هر کدام به این منظور پرداخت.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • یکی از انواع سنگ کف پارکینگ، سنگ پارکینگ گرانیت می باشد. گرانیت، سنگ بسیار مستحکم و مقاومی است که به طور کلی بهترین گزینه برای سنگ کف علی الخصوص پارکینگ است. به همین خاطر این سنگ بهترین سنگ کف پارکینگ از نظر ساختاری است. اما از نظر زیبایی از آن جا که تنوع رنگی و طرحی پایینی دارد؛ اگر زیبایی نیز برایتان حائز اهمیت است، این سنگ گزینه مناسبی نیست. به طور کلی گرانیت برای کف پارکینگ های روباز بهترین گزینه است. انواع سنگ های گرانیت مشکی کف پارکینگ مانند گرانیت مشکی نطنز و گرانیت سفید نطنز، گرانیت سفید زاهدان، گرانیت سفید بروجرد گزینه های مناسبی به این منظور هستند. همان طور که می دانید مرمریت از نظر زیبایی و تنوع طرح و رنگ یکی از انواع سنگ های مطرح در صنعت ساختمان سازی است. اما از آن جا که دارای رگه های ناخالصی است ممکن است در صورت استفاده در کف علی الخصوص کف پارکینگ شکسته شود. به همین خاطر بهترین پیشنهاد برای کف پارکینگ های فضای بسته با تردد کمتر است. مثلا مجتمع هایی که درب ورودی آن ها مشرف به پارکینگ است و محل عبور ساکنین نیز می باشد، همخوانی و زیبایی پارکینگ اهمیت بالایی دارد و مرمریت بهترین انتخاب است. اما بهتر است از سنگ هایی مانند مرمریت هرسین یا گندمگ با تم های رنگی کرم و مرمریت هایی با رگه های کم تر و همچنین سورت ها و درجات خوب آن ها استفاده شود. استفاده از سنگ مرمریت در پارکینگ روباز پیشنهاد نمی شود زیرا مرمریت در صورت قرار گرفتن در معرض خورشید تغییر رنگ می دهد.  سنگ های چینی بعد از گرانیت از بهترین و مقاوم ترین سنگ های ساختمانی شناخته می شوند. که برخلاف گرانیت علاوه بر استحکام، از زیبایی و تم های رنگی روشنی نیز برخوردارند. علاوه بر این به علت جذب آب پایینی که دارند در صورت تماس با رطوبت و یا آلودگی زیبایی خود را از دست نمی دهند. تم رنگی انواع سنگ های چینی عمدتا در رنگ های سفید و مشکی قرار دارد.
 • سنگ تراورتن از آنجا که دارای موج ها و رگه های ناخالصی بسیار و جنس آهکی است مقاومت خوبی در برابر فشار و سایش ندارد به همین خاطر به طور کلی برای کف پیشنهاد نمی شود. اما با این وجود در صورت علاقه به استفاده از این نوع سنگ حتما باید از ضخامت های بیشتری نسبت به سنگ های دیگر استفاده کرد و فرآوری های لازم جهت افزایش مقاومت آن انجام شود. جهت طراحی نمای داخلی پارکینگ با توجه به روباز یا سرپوشیده بودن پارکینگ از انواع سنگ های ساختمانی می توان استفاده کرد. محدودیت هایی که در انتخاب سنگ کف پارکینگ وجود داشت، برای سنگ نمای داخلی پارکینگ وجود ندارد. به همین خاطر انواع سنگ های گرانیت، مرمریت، چینی و تراورتن به این منظور قابل استفاده هستند. اما استفاده از مرمریت برای پارکینگ های روباز پیشنهاد نمی شود. سنگ گرانیت نیز برای پارکینگ های پرتردد مناسب تر است اما به علت تخلخل و چسبندگی پایین آن ها برای دیواره استفاده از اسکوپ الزامی است. به این ترتیب برای مجتمع های مسکونی و تجاری کم تردد بهترین گزینه ها سنگ های چینی و مرمریت هستند که در انتخاب تم رنگی باید به همخوانی با دکوراسیون ساختمان توجه داشت. البته در انتخاب تم رنگی توجه داشته باشید در صورتی که پارکینگ در طبقات زیرین واقع شده و به طور کلی کم نور است بهتر از سنگ های روشن استفاده شود. چند مورد از بهترین سنگ های مرمریت به این منظور شامل مرمریت هرسین، مرمریت دهبید، مرمریت لاشتر، برای مکان های با نور مناسب است و چند مورد از سنگ های چینی نیز می توان به چینی نیریز، چینی الیگودرز اشاره کرد. از بین سنگ های تراورتن هم می توان به تراورتن عباس آباد، تراورتن حاجی آباد اشاره کرد.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • با توجه به تم رنگی، نوع پارکینگ و میزان بودجه خود هر کدام از انواع این سنگ ها را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که از سنگ های رگه دار می توانیم به صورت بوک مچ و فورمچ در دیواره پارکینگ هم به کاربرد که برای ساختمان های لوکس پیشنهاد می شود. رمپ پارکینگ و انتخاب سنگ مناسب آن، دقت در انتخاب مصالح مناسب و طراحی دقیق رمپ پارکینگ یکی از مهم ترین اصول در ساخت پارکینگ مجتمع های مسکونی علی الخصوص پارکینگ های طبقاتی به شمار می رود زیرا در واقع رمپ که به آن شیب راهه نیز گفته می شود، یک سطح شیب داری است که مانند پلکان نقش اتصال دو فضای غیر همسطح را ایفا می کند. علاوه بر این رعایت اصول و استانداردهای مهم در اجرا و ساخت شیب و عرض آن نیز بسیار مهم می باشد. زیرا به عنوان مثال در صورتی که شیب رمپ بیش از حد استاندارد باشد ممکن است موجب لیز خوردن اتومبیل شود. حال یکی از مهم ترین مراحل اجرای رمپ پارکینگ انتخاب مصالح مناسب آن است. با وجود اینکه مصالح مختلفی قابل استفاده در این مکان هستند، سنگ های طبیعی بهترین گزینه به این منظور است. زیرا مقاومت و استحکام سنگ قابل مقایسه با هیچ متریال دیگری نیست. حال درمیان انواع سنگ های طبیعی بهترین گزینه برای رمپ سنگ های مستحکم با مقاومت فشاری بالا مانند سنگ های بازالت، گرانیت و چینی هستند. البته ممکن است از تعدادی از سنگ های مرمریت مقاوم و بدون رگه مانند مرمریت گندمک نیز به این منظور استفاده شود. راجع به پرداخت سطح آن ها نیز بهترین پرداخت پرداخت های تیشه ای، فلیم سندبلاست و یا مات برای افزایش اصطکاک با خودرو و جلوگیری از سرازیر شدن آن است. البته شیب رمپ باید به گونه ای باشد که هم از لغزیدن خودرو جلوگیری کند ولی آنقدر زیاد نباشد که به ماشین گیر کند و به آن آسیب بزند. البته از سنگ های لاشه نیز به این منظور می توان استفاده کرد. رایج ترین ابعاد سنگ به کار رفته در رمپ نیز ده طولی است. پارکینگ یکی از مهم ترین قسمت های هر ساختمان است که انتخاب مصالح مناسب برای قسمت های مختلف آن هم مانند نمای ساختمان و غیره بسیار حائز اهمیت است. حال یکی از بهترین و رایج ترین این مصالح برای پارکینگ، سنگ های طبیعی است که از دوام و ماندگاری بالا در عین زیبایی مطلوب برخوردارند. از انواع سنگ های گرانیت، چینی، تراورتن و مرمریت با توجه به شرایط و نکات ذکر شده می توان در پارکینگ استفاده کرد. قسمت های مختلف این مکان شامل بدنه، رمپ و کف آن می باشد. که در این بین کف پارکینگ از اهمیت بالاتری برخوردار است. امیدواریم که توانسته باشیم تا به اینجای مقاله سنگ اصفهان و همچنین مطلب خرید سنگ در اصفهان اطلاعات مفیدی را خدمت شما کاربران عزیز سایت سنگ کویرات ارائه کرده باشیم. در ادامه این مقاله قصد بررسی اطلاعاتی در مورد بهترین سنگ اصفهان را برای شما عزیزان داریم.

انواع سنگ اصفهان

در این قسمت از مقاله سنگ اصفهان قصد معرفی انواع سنگ اصفهان را برای شما کاربران سایت سنگ کویرات داریم. در ادامه با ما همراه باشید. سنگ ها به سه دسته کلی سنگ رسوبی، سنگ آذرین و سنگ دگرگونی دسته بندی می شوند. تنوع سنگ ها بسیار زیاد می باشد که در این مقاله سعی کردیم، از انواع سنگ پرکاربرد اصفهان در صنعت ساختمان نام ببریم. که در ادامه مقاله سنگ اصفهان هر کدام از آن ها را برای شما کاربران عزیز سایت سنگ کویرات آورده ایم. باید بدانید انواع سنگ اصفهان کدام نمونه ها هستند. انواع سنگ اصفهان را بشناسید. بهترین انتخاب را پس از شناخت انواع سنگ اصفهان در دستور کار خویش قرار دهید. یکی از انواع سنگ های اصفهان، سنگ گرانیت می باشد. سنگ گرانیت که به آن سنگ خارا هم گفته می شود دارای بافتی از دانه های متوسط تا درشت است. به دلیل وجود کانی های متنوع در آن، در رنگ های گوناگونی همچون سفید، خاکستری روشن و تیره، سبز، صورتی متمایل به قرمز، مشکی یافت می شود. سنگ گرانیت با چگالی دو و هفتاد و پنج گرم بر سانتی متر مکعب، از سنگین ترین سنگ ها به شمار می آید. سنگ گرانیت در میان انواع سنگ اصفهان از سختی بسیار زیادی برخوردارند به طوری که تیغه های برش سخت برای آن ها به کار می رود. این سنگ ها بسیار متراکم بوده و دارای خاصیت ساب پذیری بالایی می باشد. مقاومت در برابر حرارت، سرمای شدید و یخبندان، خش و ضربه از ویژگی های بارز این نوع سنگ است. سنگ های گرانیت در رنگ های متنوع استخراج می شوند که از جمله آن ها سنگ های گرانیت سفید و سنگ گرانیت مشکی است. این نوع سنگ دارای کاربردهای فراوانی در ساختمان سازی بوده و به عنوان کف پوش و سنگ پله درمکان هایی شلوغ و پر رفت و آمد، مثل پاساژهای تجاری، ادرات، بانک ها و موسسات و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله موارد مصرف این نوع سنگ ها برای بدنه ساختمان چه در داخل و چه در بیرون، برای میز پیشخوان، صفحه روی کابینت، سنگ اپن می باشد که بعنوان بهترین گزینه در این موارد شناخته می شود. سنگ گرانیت به دلیل تخلخل رو به صفر دارای سطح صاف و وزن بسیار بالاست. از این رو حتی الامکان از آن برای نمای ساختمان استفاده نمی شود. البته برای وزن آن می توان از سنگ هایی با ضخامت بسیار کم مطابق با آخرین تکنولوژی روز استفاده کرد. موضوع دیگر در نحوه اتصال است که برای جبران وزن زیاد بجای ملات سیمانی می توان از چسب سنگ استفاده کرد. به این نکته توجه داشه باشید که می توانید انواع سنگ اصفهان را مانند سنگ نما ساختمان اصفهان، ماربل شیت اصفهان، سنگ اسلب اصفهان، سنگ کورین در اصفهان، سنگ لاشه ورقه ای اصفهان، موزاییک طرح سنگ اصفهان، سنگ مصنوعی اصفهان، سنگ تراورتن ارزان اصفهان، پودر سنگ جوشقان اصفهان، سنگ کف آسانسور اصفهان، سنگ طرح چوب اصفهان، سنگ گرانیت نهبندان اصفهان، سنگ مصنوعی کوارتز اصفهان، و غیره را از سایت کویرات خریداری نمائید.


سنگ کویرات

 • بدانید که انواع سنگ اصفهان می تواند برای انتخابی بهتر مثمرثمر باشد برای شما عزیزان. پس با ما همراه باشید تا انواع سنگ اصفهان را بشناسید. یکی دیگر از انواع سنگ های اصفهان، سنگ بازالت می باشد. این نوع سنگ از دسته سنگ های معروف آذرین بیرونی است، که در کشور ایران به وفور وجود دارد. این نوع سنگ علاوه بر کره زمین در کره‌ ماه نیز به فراوانی یافت می شود. سنگ بازالت به شکل تمام بلورین، نیمه بلورین و گاهی شیشه است. از سنگ بازالت به صورت سنگ فرآوری شده و کوپ در جداول خیابان ها، کف پیاده روها و به صورت ساییده شده و یا چرمی در نمای ساختمانی به کار گرفته می شود. جالب است بدانید که از سنگ بازالت در فیزیوتراپی به جای تشک برقی و همچنین در تهیه الیاف به علت مقاومت حرارتی بالا و استحکام در دماهای بالاتر از نهصد درجه سانتی ‌گراد، ویژگی ‌های دی ‌الکتریکی بالا، مقاومت سایشی و کششی استفاده می کنند. از دیگر شگفتی های این سنگ، جذب دی‌ اکسیدکربن می باشد که از انتشار گاز گلخانه ای دی‌اکسیدکربن در اتمسفر جلوگیری می ‌کند. یکی دیگر از انواع سنگ های شناخته شده سنگ لایمستون می باشد. این سنگ از جمله سنگ های  رسوبی کربناته ای است که حدود ده درصد ازسنگ های رسوبی را تشکیل داده است. لایمستون ها اغلب، از قطعات موجودات دریایی، مثل مرجان ها ساخته شده اند. سنگ لایمستون از دسته سنگ های جوانی است که به دلیل تسریع در استخراج، ازمقاومت فرسایشی کمتری برخوردار است. بنابراین از آن، در مناطق پرتردد استفاده نمی گردد. همچنین به راحتی در برابر ضربه و برخورد با اشیا تیز خرد می شود. سنگ لایمستون به دلیل ساختار آهکی که دارد، از جذب آب بالایی برخوردار است. همین موضوع از استفاده آن در مکان هایی که در معرض رطوبت و آب ریز زیاد قرار دارند مثل حمام و دستشویی یا محوطه های بیرونی که در معرض بارندگی و آب هستند جلوگیری می کند. بهترین مورد استفاده از سنگ لایمستون به عنوان دیوار پوش، برای تزیین دیوارهای داخلی ساختمان و راه و پله ها می باشد. البته امروزه با به کارگیری فن آوری نانو، سنگ را با مواد نانو، پوشش می دهند تا معایبی نظیر جذب آب بر طرف گردد. به حدی که می توان در نمای بیرونی هم از سنگ لایمستون استفاده کرد. پایین تر بودن قیمت سنگ لایمستون در مقایسه با سایر سنگ های ساختمانی از جمله مزایای آن به شمار می رود. از جمله کاربردهای این نوع سنگ استفاده از آن به عنوان یکی از مواد پایه در تولید سیمان، به عنوان دیوارپوش در داخل و خارج ساختمان، به عنوان رنگدانه سفید و یا ماده پرکننده در محصولاتی همچون خمیر دندان، به عنوان تولید کود و تهویه کننده خاک و سموم دفع آفات در کشاورزی می باشد. تیم سنگ کویرات انواع سنگ اصفهان را به شما معرفی خواهد کرد. انواع سنگ اصفهان را می توانید از طریق این سایت خریداری فرمائید. فروش انواع سنگ اصفهان تخصص ماست.
 • بدانید که می توانید خاص ترین انواع سنگ اصفهان و بهترین نمونه های سنگ مصنوعی کوارتز اصفهان، سنگ تراورتن عباس آباد اصفهان، سنگ نما اصفهان، سنگ مصنوعی اصفهان، سنگ تراورتن ارزان اصفهان، سنگ اسلب اصفهان، سنگ کورین در اصفهان، سنگ اصفهان تراورتن، ماربل شیت اصفهان، و غیره را از سایت سنگ کویرات به صورت اینترنتی خریداری فرمائید. یکی دیگر از انواع سنگ های اصفهان، سنگ لایمستون می باشد. سنگ لایمستون بوژان، سنگ لایمستون سیلور گوهره، سنگ لایمستون اسلام آباد، سنگ لایمستون کوه سفید قم، سنگ لایمستون مرودشت، سنگ لایمستون مهاباد، سنگ لایمستون ونک از جمله سنگ های لایمستون موجود در بازار می باشد. از مهم ترین معادن سنگ لایمستون می توان به شهرهای سمیرم اصفهان و اسلام آباد کرمانشاه اشاره نمود. سنگ ترامیت یکی دیگر از انواع سنگ های موجود اصفهان می باشد. سنگ ترامیت از دسته سنگ های های رسوبی و از جنس ماسه و خاک رس می باشد و به دلیل هم خانواده بودن با سنگ تراورتن و مرمریت به این نام ترامیت شهرت یافته است. سنگ ترامیت چون در معرض فشار و دمای زیادی نبوده است آهک بالایی دارد که موجب جذب زیاد آب در آن شده است. البته در مقایسه با تراورتن ها سنگ ترامیت آهک بسیار بیشتری دارد. از لحاظ وزن نیز سبک تر ازسنگ مرمر و مرمریت می باشد. سنگ ترامیت معمولا سنگی با زمینه روشن است و در رنگ های سفید و کرم در بازار یافت می شود. شباهت زیاد تراورتن ها با ترامیت باعث می شود برخی افراد آن ها را جای هم اشتباه بگیرند. نمونه ای از انواع سنگ ترامیت، سنگ ترامیت بوکان می باشد. سنگ ترامیت به علت رنگ سفید و قیمت پایین تری که نسبت به تراورتن دارد از جمله سنگ های محبوب مهندسین می باشد. معدن اصلی آن در روستای بوکان استان آذربایجان غربی واقع شده است. سنگ ترامیت میاندوآب، به دلیل بافت یکپارچه ای که دارد، در نمای بیرونی ساختمان بیشترین کاربرد را دارد و به کشورهای کویت، امارات، عمان، بحرین و استرالیا صادر می شود. قیمت بسیار مناسب از بارزترین مزایای سنگ ترامیت و افزایش رغبت ساختمان سازان به خرید این نوع سنگ شده است. سنگ ترامیت از صیقل پذیری متوسطی برخوردار است. پس اگر به دنبال سنگ درخشانی می باشید، سنگ های همچون مرمریت می توانند گزینه های بهتری برای شما باشند. این سنگ رضایت بخش کسانی می باشد که به دنبال سنگی روشن با رنگ یکنواخت و عاری از هر رگه هستند. تنوع در برش اشکال نیز از خوش تراش بودن سنگ ترامیت نشات می گیرد. البته تراکم پایین سنگ ترامیت از مقاومت آن در برابر فشار و ضربه کاسته و این مورد از جمله نقاط ضعف این نوع سنگ می باشد.
قلوه سنگ چیست

قلوه سنگ چیست

در این مقاله قلوه سنگ چیست را برای شما کاربران عزیز سایت سنگ کویرات شرح خواهیم داد. در ابتدا لازم است که اطلاعاتی را راجع به قلوه سنگ چه نوع سنگی است را برای شما شرح دهیم. در ابتدا این متن لازم که سنگ چیست را شرح دهیم. سنگ از همان ابتدای خلقت زمین وجود داشته و از یک یا چند کانی پدید می آید.

سنگ مالون اصفهان

سنگ مالون اصفهان

توجه داشته باشید که برای خرید سنگ مالون اصفهان نیاز به اطلاعات کافی در مورد نوع سنگ، جنس، کارایی و کیفیت آن و غیره می باشید. کارشناسان فروشگاه سنگ کویرات تمامی این موارد را در نظر گرفته اند و برای شما آن را بازگو کرده اند. بنابراین به وب سایت فروشگاه مراجعه نمایید.

معدن سنگ اصفهان کجاست

معدن سنگ اصفهان کجاست

معدن سنگ اصفهان کجاست، شما برای اینکه پاسخ این پرسش را بیابید به مقالاتی که کارشناسان خبره ی ما طی گرد آوری اطلاعات و مطالبی مفید، در وب سایت فروشگاه در اختیار شما گذاشته اند مراجعه نمایید.

معدن سنگ لاشه در اصفهان

معدن سنگ لاشه در اصفهان

همانطور که می دانید بر اساس آمار های ثبت شده یکی از معادن های برتر در تولید سنگ های لاشه ای، معدن سنگ لاشه در اصفهان می باشد. پس از مطالعه مقالات ما می توانید خرید انواع سنگ های طبیعی را در این فروشگاه به انجام برسانید.

سنگ ورقه ای اصفهان

سنگ ورقه ای اصفهان

در این مقاله کارشناسان سنگ کویرات قصد دارند که اطلاعاتی را در مورد سنگ ورقه ای اصفهان خدمت شما عزیزان بدهند در ابتدا لازم است معرفی سنگ ورقه ای را داشته باشید. قابل ذکر است که از آنجایی که ستگ ورقه ای جزو سنگ لاشه می باشد برای در بهتر معرفی سنگ ورقه ایی در ایتدا در مورد سنگ لاشه ایی صحبتی کوتاه داشته باشم.

سنگ تامبل اصفهان

سنگ تامبل اصفهان

معرفی سنگ تامبل اصفهان را در سنگ کویرات برای شما عزیزان آورده ایم تا با آن آشنا شوید و در ادامه رسالتی که در راستای بالا بردن سطح دانش کاربران است و بر عهده ما می باشد، این نوع سنگ را نیز به طور کامل تشریح کرده باشیم. خرید سنگ تامبل اصفهان را بعد از استعلام قیمت سنگ تامبل اصفهان از کارشناسان ما می توانید انجام دهید.

فروشگاه سنگ در اصفهان

فروشگاه سنگ در اصفهان

مشاغل زیادی وجود دارند که برای ادامه کار خود به خرید سنگ نیازمندند. از این روست که عبارت فروشگاه سنگ در اصفهان مکررا در اینترنت مورد جست و جو و یا اصطلاحا سرچ قرار می گیرد.

سنگ قلوه ای اصفهان

سنگ قلوه ای اصفهان

در مقاله سنگ قلوه ای اصفهان در ابتدا به معرفی سنگ قلوه ای اصفهان خدمت شما عزیزان ارائه می نماییم. در ابتدای امر اطلاعاتی را در مورد اینکه سنگ قلوه ای چیست برای شما آورده ایم. در ادامه در مورد خرید و فروش سنگ قلوه ای در اصفهان صحبت خواهیم کرد.

فروش سنگ ورقه ای اصفهان

فروش سنگ ورقه ای اصفهان

هدف از فروش سنگ ورقه ای اصفهان ارائه یک محصول با کیفیت بالا و در عین حال با دارا بودن قیمتی قابل قبول است. فروشگاه های بسیاری با نظر به این نکته اقدام به فروش سنگ ورقه ای اصفهان می نمایند.

سنگ لاشه ای اصفهان

سنگ لاشه ای اصفهان

در این مقاله از سایت کویرات سنگ لاشه ای اصفهان را برای شما کاربران عزیز شرح خواهیم داد. در ابتدا کارشناسان ما به معرفی سنگ لاشه ای اصفهان پرداخته اند. سنگ لاشه ای اصفهان و سنگ مالون دو نمونه از سنگ های ساختمانی با ویژگی های مشابه اند که در برخی مواقع به اشتباه به عنوان یک سنگ در نظر گرفته می شوند.

فروش سنگ لاشه اصفهان

فروش سنگ لاشه اصفهان

فروش سنگ لاشه اصفهان تنها یکی از خدماتی می باشد که در فروشگاه سنگ کویرات به بهترین نحوه ممگکن انجام می گیرد از این رو می توانید با کیفیت ترین و مقاومت ترین سنگ های لاشه را از فروشگاه ما بخواهید. زیرا که ای سنگ ها از بهترین و برترین معدن های سطح کشور تهیه می گردد.

 • همان طور که اشاره شد سنگ ترامیت دارای استحکام کمی بوده که این امر مانع از استفاده ی آن در قسمت های پرتردد می شود. در واقع تردد زیاد رفته رفته باعث فرسایش و از بین رفتن سنگ بکار رفته مثلا در راه و پله می شود. خاصیت جذب آب بالا، ناشی از وجود آهک زیاد می تواند موجب خرد شدن و افزایش لکه پذیری سنگ، مقاومت پایین سنگ در برابر عواملی محیطی، سرعت واکنش بالا نسبت به مواد اسیدی و شیمیایی و در نتیجه لکه دار شدن سنگ گردد. بهترین کاربرد سنگ ترامیت، در دیواره های داخلی ساختمان، مانند دیواره پارکینگ، نورگیر و راه و پله می باشد. البته همان طور که قبل تر هم گفته شد، امروزه به لطف تکنولوژی مشکل جذب آب سنگ به شرط پوشش صحیح و اصولی خلل و فرج های آن با مواد نانو که طی فرآیندی در کارخانه صورت می گیرد، بر طرف شده است. پیش از خرید سنگ نما از اصفهان با متخصصین مشورت کنید. پس می توان با شناسایی انواع سنگ اصفهان با استفاده از روش های نوین بکار رفته در انواع سنگ نظیر جلوگیری از جذب آب توسط سنگ موجب افزایش بهره وری و کاربرد سنگ اصفهان گردید. سنگ مرمر را نیز می توان یکی دیگر از انواع سنگ های تولید در اصفهان معرفی کرد. سنگ مرمر از سنگ های نیمه قیمتی است که از دگرگونی سنگ آهک تحت تاثیر فشار و دما بوجود آمده است و در بازار های جهانی به نام اُنیکس شهرت دارد. نام مرمر ریشه یونانی و به معنی درخشان است. سنگ مرمر از قدیمی ترین سنگ های شناخته شده توسط انسان است که در طبیعت به ‌شکل تخته سنگ های بزرگ یا ورق ورق روی هم وجود دارند. سنگ مرمر سنگی ظریف با قابلیت عبور نور است به همین دلیل زیبایی خیره کننده ای در مقایسه با دیگر سنگ ها دارد. از مرمریت ها می توان برای دیوار، کف میز پیشخوان، کانتر آشپزخانه و حتی سنگ پله استفاده کرد. از این سنگ ها حتی برای وان حمام، روشویه، انواع مجسمه های لوکس و تزیینی، ظروف و غیره به وفور استفاده می شود. تنها نکته ای که در خصوص مرمریت ها لازم است رعایت شود این است که با آن ها باید با احتیاط رفتار شود چرا که به شدت خش پذیرند. از معروف ترین معادن سنگ های مرمر ایرانی، سنگ مرمر سبز شاهین دژ، سنگ مرمر سبز آب باریک آذرشهر، سنگ مرمر سبز عباس آباد جلفا، سنگ مرمر سبز توران پشت یزد، سنگ مرمر سبز بورق یزد، سنگ مرمر صورتی نقده، سنگ مرمر جوشقان اصفهان، سنگ اسلب اصفهان، موزاییک طرح سنگ اصفهان، سنگ طرح چوب اصفهان، سنگ پله پرطاووسی اصفهان، سنگ اصفهان تراورتن، سنگ نما ساختمان اصفهان و سنگ مرمر خلج خراسان است.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • انواع سنگ اصفهان را ارائه می دهیم به شما عزیزان. یکی از انواع سنگ های اصفهان، سنگ تراورتن اصفهان می باشد که در هنگام خرید این نوع سنگ به نکاتی مهم توجه داشته باشید. خرید مستقیم سنگ از اصفهان خواهد توانست به شما کمک اساسی کند. سنگ تراورتن از دسته سنگ های آهکی متخلخل می باشد، که از جا مانده رسوبات چشمه های آب گرم در طول زمان تشکیل شده است. میزان ارتفاع، گرما و عناصر محلول در آب بر کیفیت سنگ و در نتیجه بر قیمت سنگ تراورتن موثر است. هر چه عناصر کمتر باشد سنگ تراورتن سفید تر خواهد بود. از جمله بهترین سنگ های تراورتن ایران عبارتند از تراورتن حاجی آباد، تراورتن عباس آباد، تراورتن دره بخاری، تراورتن آتشکوه و غیره است. تخلخل های موجود در بافت سنگ تراورتن موجب نفوذ و چسبندگی هر چه بیشتر ملات و سیمان در سنگ شده است به طوری که از کنده شدن و سقوط سنگ در طی زمان، پیشگیری می کند. همین موضوع باعث جلب توجه اکثر ساختمان سازان جهت استفاده از سنگ تراورتن در ساختمان به خصوص در نمای بیرونی با ارتفاع های بسیار شده است. از دیگر کاربردهای آن به استفاده در قرنیز دیوار و سنگ کنار پله می توان اشاره کرد. همان طور که گفته شد سنگ تراورتن نتیجه فشرده شدن لایه های رسوبی دریا با گذشت زمان است. به هنگام شناسایی انواع سنگ اصفهان باید به این نکته اشاره کنیم که انتظار می رود شکل ظاهری تراوتن سنگی با رگه های نواری به همراه رنگ های متنوع باشد. از این رو سنگ تراورتن با سورت بندی های متفاوتی در بازار کدبندی شده است. هر چه رگه ها و ناخالصی های تراورتن کمتر باشد استحکام سنگ تراورتن هم بیشتر خواهد بود. به هنگام خرید سنگ در اصفهان به صورت کلی و خرید مستقیم سنگ از اصفهان به صورت جزئی باید بدانید که از تراورتن برای سنگ پله و کف و دیوار های داخلی نیز می توان استفاده کرد. اما از آن جایی که تراورتن ها ذاتا جرم پذیرند توصیه به کاربرد آن ها برای کف مکان های عمومی نمی شود. همچنین به دلیل درصد جذب آب بهتر است در سرویس های بهداشتی به کار گرفته نشوند. ویژگی های سنگ تراورتن، مقاومت سایشی پایینی که دارد به راحتی قابل فرآوری است. تخلخل بالای این سنگ، موجب خاصیت عایق صوتی و حرارتی آن شده است. این نوع سنگ دارای استحکام و مقاومت فشاری مناسب، صیقل پذیری بسیار خوب، قابل استفاده برای کارهای حجمی، مقاوم در برابر سرما و گرماست.

 • یکی دیگر از انواع سنگ های اصفهان، سنگ مرمریت می باشد. مرمریت سنگ دگرگونی آهکی است که تحت تاثیر گرما و فشار و با شرایط متفاوت تری از مرمر بوجود می آید. به لحاظ ظاهری خلل و فرج کمتری نسبت به تراورتن دارد. در ادامه مقاله سنگ اصفهان با ما همراه باشید. سنگ مرمر با توجه به خاصیت ذکر شده گزینه مناسبی برای استفاده در پله با ضخامت های سه و چهار سانتی متر و کف ها می باشد. همچنین برای دیواره ها بالاخص در ابعاد اسلب قابل استفاده است. در اغلب سنگ های مرمریت شاهد رگه های فسیلی و آهکی هستیم که به عنوان ضعف در سنگ شناخته می شوند. میزان این رگه ها بسته به درجه کیفی سنگ متفاوت است و هرچه سنگ پاک تر و یک دست تری داشته باشیم طبیعتا قیمت بیشتری خواهد داشت. سنگ های مرمر تنوع رنگ و طرح بسیاری دارند و برخی از آن ها قابلیت بوک مچ و فورمچ شدن دارد. مرمریت در ابعاد اسلب، تایل، طولی و سنگ پله قابل برش هستند و انواع پرداخت سطح بروی آن ها قابل اجراست. درصد ناخالصی سنگ مرمریت عامل مهمی در رنگ آن می باشد. به طور معمول مرمریت سنگی با رنگ روشن است. اما اگر ناخالصی های موجود بیشتر شود، می تواند به رنگ مایل به آبی، خاکستری، سیاه، زرد و صورتی یافت شود. عمده ذخائر سنگ مرمریت در استان های فارس، اصفهان و کرمانشاه واقع شده است. ازدیگر سنگ های تولیدی در شهر اصفهان، سنگ ترااونیکس می باشد که حاصل ترکیب سه گونه سنگ ایرانیت، تراورتن و مرمر می باشد. مطالعات پتروگرافی صورت گرفته از سنگ نشان می دهد که بافت سنگ ترا اونیکس به طور کامل متشکل از کانی های کربناته، کانی های اصلی سنگ شامل، آراگونیت، کلسیت و کربنات آهن می باشد. قسمت هایی از سنگ ترااونیکس که از جنس انیکس است همچون سنگ مرمر نور را از خود عبور می دهد و با کمی سلیقه به خرج دادن در نورپردازی می توان جلوه ای متفاوت تر از دیگر سنگ ها در خلق اثری با شکوه در نمای داخل و خارج ساختمان ایجاد کرد. سنگ تراونیکس در تنالیته رنگی سفید تا قهوه ای، در رنگ های مختلفی همچون سفید، زرد، قرمز و شکلاتی در نقش های متفاوت و زیبایی وجود دارد، که هر سلیقه ای را پوشش می دهد. با توجه به امکان فور مچ و بوک مچی که روی سنگ انجام می شود، طرح و الگوی های متنوع در کنار چیدمان زیبای آن می توان خلق کرد. سنگ تراونیکس به دلیل شباهت زیادی که با سنگ مرمر دارد، بهترین گزینه برای افراد علاقمند به مرمر با صرف بودجه کمتر می باشد. این سنگ به دلیل عدم جذب گرما، حس خنکی و تازگی مطبوعی به محیط شما می بخشد. بدانید که سنگ کویرات در خدمت شماست تا بهترین های خرید سنگ تراورتن اصفهان و خرید اینترنتی سنگ نما اصفهان و خرید اینترنتی سنگ اصفهان و خرید سنگ اصفهان را به شما گرامیان ارائه دهد. سنگ کویرات متخصص است در زمینه ارائه انواع سنگ اصفهان، انواع سنگ قلوه ای در اصفهان، انواع سنگ لاشه ای در اصفهان، سنگ آبشاری ، انواع سنگ ورقه ای در اصفهان و دیگر نمونه های سنگ اصفهان.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • سنگ تراونیکس به رنگ گردویی می باشد و دلیل شباهت ظاهری این سنگ به بافت چوب، نمای صیقلی و پرجلایی از چوب به محیط می دهد که مورد پسند عاشقان چوب و طبیعت است. سنگ تراونیکس به دو نوع موج دار و بی موج برش داده می شود و به صورت چرمی و آنتیک صیقل داده شده و مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه مقاله سنگ اصفهان موارد استفاده از سنگ تراونیکس را برای شما کاربران عزیز سایت سنگ کویرات شرح داده ایم. این سنگ زیبا در نماهای داخل و خارج ساختمان اعم از کف پوش ها، دیوار پوش ها، پله ها و همچنین نمای بیرونی ساختمان نام برد. جذب آب ترا اونیکس بسیار کم است و این خود دلیلی بر آسودگی خاطر در جهت کاربرد آن در محیط های مرطوب همچون آشپزخانه و حمام و دستشویی می باشد. از دیگر انواع سنگ های اصفهان، سنگ سندستون می باشد. سنگ سندستون یا همان ماسه سنگ از جمله بهترین و معروف ترین سنگ های رسوبی می باشد. همان گونه که از نام این سنگ پیداست از ته نشینن شدن عناصر مختلف همچون ماسه ها در کف دریا هایی با عمق کمتر تحت تاثیر فشار و دما تشکیل می شوند. سنگ کنگلومرا یکی از انواع سنگ های پرکاربرد بوده که تفاوت آن با سنگ سنداستون در اندازه دانه های ماسه ای می باشد. یعنی در زمان رسوب، هر چه دانه های ماسه ای ریزتر بوده باشند حاصل آن تشکیل سنگ سنداستون و هر چه درشت تر باشند موجب پیدایش سنگ های کنگلومرا می شوند. بافت طبیعی و زیبای سنگ سندستون هم متاثر از همین رسوبات ماسه ای می باشد که با به کاربردن این سنگ در ساختمان گویی بخشی از محیط زیست طبیعی را به نمایش گذاشته اید. به دلیل کانی های رسی موجود در ماسه سنگ قابلیت صیقل پذیری سنگ کم شده و در نتیجه اغلب هنگام فرآوری روی سنگ به صورت سنگ تیشه ای، گیوتین، چرمی، بوش همر، بادبر می کنند. سنگ سنداستون را در رنگ های کرم، قهوه ای مایل به نخودی، سفید و خاکستری می توان یافت. ماسه سنگ ها سختی کمی دارند. بنابراین کاربرد آن در کف مکان های پرتردد و پله ها مناسب نمی باشد. از دیگر خصوصیات سنگ سنداستون می توان به مقاومت بالا در برابر هوازدگی و جذب آب بالا که موجب مناسب نبودن برای سرویس بهداشتی می شود اشاره نمود. از بهترین کاربردهای سنگ سنداستون استفاده در نمای خارج ساختمان، دیوارهای فضای داخلی و همچنین مصنوعات سنگی می باشد. در هنگام کارکردن سنگ سنداستون از گیره های اسکوپ برای اتصال آن به دیوار کمک می گیرند، دلیل آن هم چسبندگی کم سنگ سنداستون با سیمان و ملات می باشد. برای خرید سنگ اصفهان به هر صورت ممکن می توانید با تیم کارشناسی سنگ کویرات وارد مذاکره شوید. همچنین پیشنهاد می کنیم پیش از خرید سنگ اصفهان، خرید مستقیم سنگ از اصفهان، خرید اینترنتی سنگ نما اصفهان، خرید سنگ نما اصفهان، خرید سنگ ساختمانی در اصفهان و غیره با کارشناسان سایت سنگ کویرات مشورت نمائید.

 •  یکی دیگر از انواع سنگ، سنگ اسلیت یا لوح ساخته شده از ترکیب کانی ‌هایی مثل ایلیت، کوارتز و موسکویت و از اولین و ریزدانه ‌ترین سنگ های دگرگونی با شیستوزیته یا فولیاسیون، سنگ های دگرگونی به صورت ورقه های موازی به حساب می آید که حاصل دگرگونی ضعیف شیل ‌های رسوبی می باشد. سنگ اسلیت در رنگ های سبز، سبز آبی، بنفش و به طور معمول خاکستری رنگ تا سیاه دیده می شود. توجه به این نکته مهم است که به دلیل شباهت اسلیت با شیست یا شیل نباید آن ها را بجای هم اشتباه گرفت. از ورقه های اسلیت می توان در سقف خانه استفاده کرد. اگر ورقه‌ های اسلیت‌ ها را با ابزاری در جهت شیستوزیته از هم جدا کنیم می ‌توانیم از آن‌ ها برای ساختن سقف خانه‌ ها استفاده کنیم. اسلیت ‌ها معمولا خاکستری رنگ یا سیاه می ‌باشند ولی به رنگ ‌های بنفش، سبز و سبز آبی نیز دیده می‌ شوند. اسلیت را نباید با شیل یا شیست به علت شکل شان اشتباه بگیریم. سنگ کریستال از جمله دیگر سنگ های تولید در اصفهان می باشد. سنگ کریستال از دسته سنگ های دگرگونی است که در نتیجه متبلور شدن مجدد توده سنگ های آهکی دولومیتی در اثر عوامل درونی همچون فشار و دمای بالا به وجود آمده است. این میزان دگرگونی و تفاوت جزئی در تشکیل مواد سنگ، موجب تفاوت در سنگ های چینی کریستالی شده است. سنگ چینی نوعی از سنگ مرمریت با بافت بلوری غالبا درشت است که همین اندازه بلورها، آن را از سنگ های کربناتی رسوبی متمایز کرده است. 
سنگ کویرات
سنگ کویرات
 • انواع سنگ اصفهان را به شما تقدیم می کنیم. انواع سنگ اصفهان می تواند برای شما جالب توجه باشد. برای در اختیار داشتن اطلاعات کامل در مورد انواع سنگ اصفهان با ما تماس حاصل کنید. به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که هم اینک بهترین های سنگ مصنوعی اصفهان، سنگ طرح چوب اصفهان، سنگ گرانیت نهبندان اصفهان، سنگ مرمر اصفهان، سنگ تراورتن عباس آباد اصفهان، سنگ لاشه ورقه ای اصفهان، و غیره در سایت سنگ کویرات وجود دارد که به صورت اینترنتی خریداری فرمائید. 
 • یکی دیگر از انواع سنگ ها، سنگ کریستال متشکل از کانی های سیمونیت و کوارتز می باشد که تاثیر مستقیمی بر میزان سختی سنگ دارد. سنگ کریستال بنا به دلایلی که در ادامه مقاله سنگ اصفهان به آن ها اشاره خواهیم کرد، برای مصارف داخل و خارج ساختمان جزو پر مصرف ترین سنگ های ساختمانی محسوب می شود. به طوری که از زمان های قدیم نیز شاهد بناهای زیبای کار شده از این سنگ بوده ایم. این سنگ ها از مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما و یخبندان برخوردارند و با توجه به تخلخل حداقلی و جذب آب بسیار کم بهترین گزینه در استفاده در قسمت های مرطوب و در تماس با آب هستند. به طور کلی سنگ های کریستال قابل کاربرد در هر بخش ساختمان اعم از نما، کف، پله، دیوار و غیره است. عموما سنگ های چینی و کریستال را یکی می دانند ولی در اصل سنگ ها با دانه های بلوری ریز، چینی اند و آن ها که دانه های درشت تری دارند در دسته کریستال ها قرار می گیرند. سنگ های کریستال یا چینی می توانند به صورت یک دست سفید و یا همراه با شاله ها و هاله های رنگی باشند. آن دسته از سنگ هایی که شاله دارند بوک مچ و فورمچ های فوق العاده زیبایی از آن ها می توان تهیه کرد که برای دیوار و کف در هر قسمت قابل کاربردند. به علت تنوع کانی ها در ساختار سنگ های چینی، شاهد رنگ های گوناگونی مثل زرد متمایل به کرمی به دلیل وجود لیمونیت، خاکستری روشن تا تیره به دلیل وجود کربن، قرمز یا صورتی به دلیل هماتیت، سبز به دلیل وجود انواع سیلیکات و کلریت و خالص ترین آن، همان سفید بلوری هستیم. شاید شما هم اولین باری که نام این سنگ به گوش تان خورده باشد، با خود تصور کرده باشید که سنگی از کشور چین است و به همین خاطر چنین نامی به خود گرفته اما با مشاهده نزدیک از ظاهرسنگ و زدن تلنگری به آن و صدایی که از آن به گوش می رسد متوجه وجه تشابه سنگ کریستال چینی با ظروف چینی و دلیل این نام گذاری شده اید. سنگ های کریستال جذب مطلوبی نسبت به ملات دارد و اگر بخواهیم آن را به لحاظ چسبندگی به ملات و سیمان با تراورتن و گرانیت مقایسه نماییم باید بگوییم که چسبنده تر از گرانیت و نچسب تر از تراورتن است. البته همان طورکه می دانید تراورتن به دلیل تخلخل بسیاری که دارد، از سایر سنگ ها در جذب ملات، حرف اول را می زند و این دلیلی بر ناکارآمدی سنگ چینی نیست.

 • از دیگر ویژگی های سنگ کریستال مقاومت خوب در برابر هوازدگی های سطحی و عمق می باشد. پس با خیال آسوده نه تنها در فضای داخلی ساختمان بلکه در نمای بیرونی ساختمان می توان به کار برد. این نوع سنگ دارای دوام، استحکام و مقاومت فشاری بسیار بالا بوده که مقاومت آن در برابر ضربه را بالا برده و به راحتی ترک نمی خورد. جذب آب پایین از دیگر ویژگی های سنگ کریستال چینی است که در کنار سایر ویژگی های ذکر شده اش موجب کاربرد آن در قسمت هایی همچون آشپزخانه، حمام، دستشویی و استخرها که در معرض رطوبت و آب ریز هستند شده است. همچنین سنگ چینی از نظر سهولت در نظافت نیز رضایت بخش می باشد. قابلیت حکاکی بر روی این نوع سنگ بالا بوده که موجب ایجاد طرح و نقش های گوناگونی می شود. از دیگر سنگ های تولیدی در اصفهان، سنگ گنیس یا همان سنگ جرقه می باشد که از جمله سنگ های دگرگونی از سنگ های آذرین با دانه های درشت است که به لحاظ ترکیبات ساختاری شبیه سنگ گرانیت است و در تشخیص ممکن است برخی افراد را دچار اشتباه کند. البته سنگ گرانیت یک سنگ آذرین است. در حالی که سنگ گنیس، صخره ای است و حاصل دگرگونی سنگ آذرین، تحت فشار و دمای بیشتر در مقایسه با گرانیت بوده است. سنگ گنیس سنگی سخت و حاوی ترکیب های معدنی، میکا، فلدسپات و کوارتز می باشد. واژه گنیس در لغت به معنی به درد نخور و پوسیده است. درست است که این سنگ هم در دسته سنگ های ساختمانی به شمار می رود اما به دلیل وجود مواد سمی که دارد کاربرد چندانی از آن نمی شود. سنگ گنیس ممکن است در رنگ های صورتی، بنفش، خاکستری روشن و تیره و خاکستری مایل به سبز یافت شود. سنگ گنیس با توجه به ترکیب کانی ها و دانه بندی در دو نوع هتروژن و هموژن می باشد که پراکندگی دانه ها در گنیس هموژن تقریبا یک نواخت است.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • در صورتی که در گنیس هتروژن یکنواخت نبوده و به صورت لایه های نواری یا چشمی مثلا کانی کوارتز به صورت عدسی شکل و درشت در بافت سنگ خودنمایی می کند. سنگ کوارتز از دیگر انواع سنگ اصفهان است. این سنگ، سنگی ساخته شده از طبیعت و مواد مصنوعی توسط مهندسین می باشد. فرایند ساخت این سنگ شامل ترکیب رزین و رنگدانه ها و دیگر موادی همچون تکه های شیشه می باشد. محصول به دست آمده سنگی با نمای طبیعی در طرح و الگوهای مختلف و طیف رنگی زیبا و متضاد از هم در رنگ های خاکستری، بژ، قهوه ای و زنگ زده است. سنگ کوارتز به دست آمده بسیار با دوام و دارای بافتی سخت و غیر متخلخل است و در نتیجه در برابر خراشیده شدن سطح مقاومت بالایی دارد. همین ویژگی از رشد باکتری در سطوح آن نیز جلوگیری می کند و نحوه مراقبت و نظافت سنگ کوارتز را سهولت بخشیده است. سنگ کوارتز و کوارتزیت به دلیل شباهت نزدیکی که در نام خود دارند ممکن است در شخص این تصور را به وجود آورد که این دو سنگ، یکی هستند. در صورتی که کاملا متفاوت از یک دیگر هستند. یکی از تفاوت های بارز این دو سنگ در طبیعی و مصنوعی بودن هر یک می باشد. سنگ کوارتزیت، سنگی از دل طبیعت و از دسته ماسه سنگ ها، که تحت تاثیر فشار و گرمای بسیار در اعماق زمین در طول زمان، با ذوب شدن بلورهای کوارتز به وجود آمده است. کوارتزیت سنگی نسبتا سخت است. اما دارای چگالی کمتری نسبت به کوارتز و حساس تر نسبت به لک شدن می باشد. به لحاظ ظاهری سنگ کوارتزیت شبیه به سنگ گرانیت ولی سخت تر و مرمر می باشد. از دیگر ویژگی های سنگ کواتزیت می توان به مقاومت در برابر اسید به دلیل متراکم بودن و همچنین به متخلخل بودن آن اشاره کرد که البته درصد تخلخل در گونه های آن کمی متفاوت است. مواد معدنی موجود در سنگ کوارتزیت باعث تنوع رنگی مثل طلایی، قهوه ای متمایل به قرمز، صورتی و به طور معمول تر در رنگ های خاکستری روشن و سفید شده است .

 • بسیاری از کاربران سایت سنگ کویرات از ما در مورد سنگ مصنوعی سوالاتی را پرسیده اند که کارشناسان ما قصد دارند که در ادامه مقاله سنگ اصفهان و همچنین مطلب انواع سنگ اصفهان اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان بگذارند. پیشرفت صنعت ساختمان در طی سال های گذشته از یک طرف و تنوع سلیقه افراد از طرف دیگر، باعث شده به تولید سنگ های جدید و گوناگون با فاکتورهای فیزیکی و مکانیکی، کیفیت بیش تر و قیمت کم تر نیاز باشد. از همین رو، تعامل علم و هنر با یک دیگر، سبب ایجاد نوع جدیدی از سنگ ها شد. این سنگ ها، راه حل این چالش می باشند. بله، از سنگ مصنوعی صحبت می کنیم سنگی که از زیبایی خاص، نمای یک دست و طرح های بسیار متنوعی بهره مند است. جالب است بدانید که خیلی از سنگ های مصنوعی جدید از نمونه های طبیعی هم مناسب تر هستند. سنگ مصنوعی معادل واژه انگلیسی Artificial stone ترکیبی از سنگ‌ های طبیعی با مواد افزودنی دیگر است. مواد اولیه سنگ مصنوعی شامل ترکیباتی نظیر سیمان و افزودنی های پلیمری است که سبب کاهش وزن و نصب سریع تر در آن ها خواهد شد. ایده ساخت سنگ مصنوعی به واسطه افزایش زیبایی و تنوع طرح و رنگ در نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها، سنگ فرش و کف پوش ها و همچنین محوطه سازی های بیرونی پدید آمد. تولید سنگ مصنوعی، پاسخی به نیاز سلیقه های مختلف در طراحی و فاکتورهای فیزیکی و مکانیکی با کیفیت و هزینه بهینه است. یکی از ویژگی های مهم در سنگ های مصنوعی وزن، ضخامت و قیمت کمتر آن ها نسبت به سنگ های طبیعی است. از آن جا که سنگ های مصنوعی از ترکیب مجدد سنگ های طبیعی با مواد افزاینده دیگر ساخته می شوند دارای قیمت کمتری نسبت به سنگ های طبیعی هستند. همچنین برای آماده نمودن یک سنگ طبیعی و استفاده آن در صنعت باید کارهای زیادی بر روی آن انجام گیرد که اجرای فرایند های آن هزینه بر خواهد بود.
سنگ کویرات

سنگ کویرات

 • سنگ های مصنوعی دیگر نیازی به این فرایندها ندارند و در کنار آن می توان از طرح ها و رنگ های مختلف متناسب با سلیقه مشتری تولید نمود. یک نکته دیگر در تولید سنگ های مصنوعی ضخامت کمتر آن ها است که با توجه به مقاومت ساختاری بکار رفته در آن ها می توان از آن ها در فنداسیون های خاص با توانایی بالا بهره گرفت. سنگ های مصنوعی به دلیل رس بکار رفته در آن ها دارای قابلیت تحمل گرمایی بالایی هستند که این ویژگی سبب شده از آن در ساخت فضای خارجی و شومینه بهره برد. همچنین به دلیل به کار رفتن سیمان در آن همانند دیگر محصولات سیمانی عمر مفید بالایی خواهد داشت. اولین نوع سنگ مصنوعی را فردریک رنسام، مخترع و صنعت گر بریتانیایی ایجاد کرد. تکنولوژی تولید این سنگ ها به صورت نوین از اواسط قرن هجدهم در ایتالیا ایجاد شد و در همان دهه، نخستین کارخانه تولید سنگ مصنوعی در ایتالیا راه اندازی شد. تنوع این سنگ ها پس از گذشت زمان بیش تر و بیش تر شد و سنگ های مصنوعی توانستند جای خود را در میان انواع متریال های ساختمانی باز کنند. در حال حاضر، کاربرد سنگ های مصنوعی آن قدر زیاد شده که اگر ادعا کنیم بی رقیب هستند، چیز عجیبی نگفته ایم. در ادامه نوشتار سنگ اصفهان مزایا و معایب استفاده از سنگ های مصنوعی را برای شما کاربران عزیز سایت سنگ کویرات آورده ایم.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • سنگ مصنوعی یک پودر معدنی طبیعی و رزین است که در خلا و یا با قالب های ترکیبی پلیمری رنگی شده است. میتوان از آن در بخش های زیادی از ساختمان ها استفاده کرد. مانند هتل ها، رستوران ها و سایر ساختمان های عمومی، بانک ها، بیمارستان ها، نمایشگاه ها، آزمایشگاه ها و چیدمان خانگی مانند آشپزخانه در صفحات میز، قسمت ظرفشویی، دیوارها و میزها. این محصول شامل مواد رادیواکتیو نمی باشد. قابل استفاده مجدد و سازگار با محیط زیست بوده و ماده ی سبز دکوراسیون جدید است. از سنگ های مصنوعی مانند سایر متریال سنگی تقریبا در همه زمینه ها می توان استفاده کرد. از زمینه مهندسی عمران گرفته تا ایجاد سایت های ساختمانی. استفاده از این سنگ ها به قرن هجدهم میلادی باز می گردد و این روزها به تازگی به پایداری و استحکام آن ها پی برده شده است. با شباهتی که با سنگ های طبیعی دارند، از سنگ های مصنوعی در ساخت ساختمان های تجاری اداری استفاده های بیشتری می شود. از جمله ویژگی های سنگ های مصنوعی این بوده که به سادگی تمیز می شود. اگر لکه بگیرد به راحتی با صابون یا مواد پاک کننده، تمیز می شود. سنگ مصنوعی ضد گرد و خاک است و امکان نفوذ مایعات در آن کم است. لکه های جوهر و سس را به راحتی می توان از آن زدود. سنگ های مصنوعی در برابر ضربه مقاومت دارد. در مقایسه با سنگ یا پلیمر، توانائی ضد خش بودن آن قوی تر است. خراش ریز را می توان با ورقه های شنی از آن برطرف کرد. در مقایسه با سایر متریال موجود، سنگ مصنوعی در برابر گرما و حرارت مقاومت خوبی دارد. اما پیشنهاد می شود که از قرار دادن اشیا داغ به طور ممستقیم بر روی آن، خودداری شود. سنگ مصنوعی یکی از متریال مقاوم در برابر آتش است.

انواع سنگ اصفهان در سایت سنگ کویرات

 • در این قسمت از نوشتار سنگ اصفهان تلاش داریم تا در مورد انواع سنگ که هم اینک توسط تیم سنگ کویرات به شما عزیزان ارائه می شود با شما سخن بگوییم. سنگ کویرات توانسته بهترین نمونه های سنگ قلوه ای را به شما ارائه دهد. سنگ قلوه ای تزئینی و سنگ قلوه ای رودخانه ای را نیز می توانید با ورود به سایت سنگ کویرات خریداری فرمایید. جالب است بدانید که انواع نمونه های سنگ قلوه ای تزئینی سفید، سنگ قلوه ای تزئینی پرتقالی، سنگ قلوه ای تزئینی قهوه ای، سنگ قلوه ای تزئینی مشکی، سنگ قلوه ای تزئینی سبز و سنگ قلوه ای تزئینی زرد را نیز خواهید توانست به صورت اینترنتی از سایت سنگ کویرات خریداری نمایید. سنگ کویرات به صورت بیست و چهار ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. از یاد نبرید که بهترین نمونه های سنگ ورقه ای را نیز می توانید از طریق سایت سنگ کویرات خریداری کنید. به شما عزیزان یادآوری می کنیم که بهترین نمونه های سنگ آبشاری هم اینک در سایت سنگ کویرات موجود شده است. پیشنهاد می کنیم بهترین نمونه های سنگ تامبل را از کویرات تهیه نمائید. همچنین خاص ترین نمونه های سنگ تامبل منظم و جدیدترین نمونه های سنگ تامبل نامنظم را خواهید توانست در سایت سنگ کویرات مشاهده نمائید. نکته این است که سنگ تامبل منظم سفید از یک سود و سنگ تامبل منظم مشکی نیز از دیگر سو در سایت سنگ کویرات وجود دارند که می توانید به راحتی مورد بررسی دقیق قرار دهید. به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که انواع سنگ اصفهان را می توانید با ورود به سایت سنگ کویرات خریداری کنید. ماربل شیت اصفهان، سنگ اسلب اصفهان، سنگ تراورتن ارزان اصفهان، موزاییک طرح سنگ اصفهان، سنگ نما اصفهان، سنگ مصنوعی اصفهان، سنگ مرمر سبز اصفهان، سنگ گیوتین اصفهان، سنگ پرشین سیلک اصفهان، سنگ طرح چوب اصفهان، سنگ گرانیت نهبندان اصفهان، سنگ پله پرطاووسی اصفهان را می توان از جمله انواع سنگ هایی به شمار آورد که توسط تیم تخصصی سنگ کویرات ارائه می گردد به تمامی هموطنان مان در شهر اصفهان. همان طور که پیش تر اشاره کردیم در کنار سنگ های طبیعی موجود در بازار، انواع سنگ های مصنوعی پرکاربرد نیز وجود دارد که دارای استاندارد در مجاورت مواد غذائی است و می توان مواد غذائی را مستقیما در تماس با آن قرار داد. در سنگ های مصنوعی می توان حفره هائی را برای عبور دادن لوله، سیم های برق و غیره، قرار داد. برای ایجاد تناسب با سایر اتصالات می توان در سنگ های مصنوعی به راحتی شیارهایی را قرار داد. می توان سنگ مصنوعی را به هر شکل دلخواه درآورد. می توان سنگ مصنوعی را در یک قسمت کوچک ساخت و بنابراین، مشکلات داشتن بلوک های بزرگی از سنگ برای سردرها را از بین برد. می توان سنگ های مصنوعی را مستحکم تر از سنگ های طبیعی ساخت. سنگ مصنوعی از نظر اقتصادی به صرفه تر است. این سنگ پایداری و دوام بیشتری نسبت به سنگ طبیعی دارد. در سنگ های مصنوعی همواری یکدست وجود ندارد. در نتیجه، لازم نیست نگران نگهداری سنگ مصنوعی با توجه به بستر هموار سنگ های طبیعی باشیم. سنگ مصنوعی نسبت به سائیدگی، مواد اسیدی، دماهای بالا، ضربه شدید، فشار، خم کردن و خاصیت نفوذ مقاومت نشان می دهد. تغییر شکل و چسبندگی آن شیوه های مخصوص به خود را دارند. از آنجایی که سطح آن فاقد هر گونه حفره است، لکه های آب و روغنی نمی توانند در آن نفوذ کنند در نتیجه در مقابل لکه ها نیز مقاومت دارد. می توان آن را به هر شکلی در آورد و در به کار گذاشتن آن اتصال بدون مرز داشت به این ترتیب که با کنار هم گذاشتن قطعه های کوچک با استفاده از چسب مخصوص و سپس استفاده از پولیش مخصوص، می توان سنگ های کنار هم گذاشته شده را مانند یک سنگ بزرگ تر مشاهده کرد. در کنار انواع مزایای این نوع سنگ ها، می توان معایب زیر را برای سنگ های مصنوعی در نظر داشت. سنگ مصنوعی با شکل منحصر بفردی که دارد احساس واقعی بودن را به دست نمی دهد. در زمستان نیز دمای آن دچار افت شده و سرد می شود و البته قیمت آن نیز بالاست. این نوع سنگ نسبت به سنگ طبیعی دارای درجه سختی بیشتری نیز می باشد. به اطلاع تان می رسانیم که می توانید انواع سنگ مرمر اصفهان، سنگ مصنوعی کوارتز اصفهان، سنگ تراورتن عباس آباد اصفهان، سنگ کف آسانسور اصفهان، پودر سنگ جوشقان اصفهان، سنگ اصفهان تراورتن، سنگ لاشه ورقه ای اصفهان، سنگ کورین در اصفهان، سنگ نما ساختمان اصفهان، و غیره را با ورود به سایت سنگ کویرات مورد بررسی قرار دهید و بهترین نمونه را از آن خود کنید. در ادامه مقاله سنگ اصفهان در مورد بهترین سنگ اصفهان صحبت خواهیم کرد. پس در ادامه با کارشناسان سایت سنگ کویرات همراه باشید.
سنگ کویرات

فروشگاه سنگ کویرات یکی از فروشنده های، فروش سنگ می باشد

سنگ کویرات با فروش سنگ تامبل قصد دارد بهترین مرجع برای خرید سنگ تامبل در بازار ایران و کشور های همسایه باشد

سایت سنگ کویرات با فروش سنگ آبشاری بخش بسیار بزرگی از سهم تقاضای سنگ آبشاری را پوشش می دهد

سایت سنگ کویرات با فروش سنگ ورقه ای در بازار ایران و کشور های همسایه قصد دارد قیمت سنگ ورقه ای را برای مصرف کنندگان متعادل و مقرون به صرفه کند

سنگ قلوه ای یکی از سنگ های معدنی طبیعیست که در فروشگاه کویرات موجود می باشد 

سایت سنگ کویرات بهترین سایت برای خرید سنگ لاشه ای در بازار ایران می باشد

بهترین سنگ اصفهان

در این قسمت از مقاله سنگ اصفهان قصد بررسی اطلاعاتی در مورد بهترین سنگ اصفهان را برای شما عزیزان داریم. در ابتدا لازم است که اطلاعاتی را در مورد دو سنگ پر مصرف یعنی گرانیت و مرمریت را خدمت شما کاربران سایت سنگ کویرات بدهیم. سنگ گرانیت و سنگ مرمریت هر دو از سنگ های طبیعی زیبا و پرطرفداری هستند که به میزان زیادی از معادن سراسر کشور در حال استخراج هستند. اما هر کدام از این سنگ ها ویژگی های مختص خودشان را دارند که به عنوان مثال به کاربردن کانتر سنگ مرمریت با کانتر گرانیت متفاوت است. حال تفاوت های آن ها دقیقا در چه چیزهایی است. در ادامه نوشتار سنگ اصفهان و همچنین مطلب بهترین سنگ اصفهان به پاسخ این سوال و دیگر پرسش های شما می پردازیم. سنگ گرانیت و سنگ مرمریت در واقع یکی از بهترین گزینه هایی هستند که در قسمت های مختلف ساختمان علی الخصوص در کانتر استفاده می شوند. حال به کار بردن هر یک از این نوع سنگ ها در مقایسه با یک دیگر، مزایا و معایبی دارد که آگاهی از آن ها شما را در انتخابی صحیح کمک خواهد کرد. به عنوان مثال از لحاظ ظاهری سنگ های مرمریت غالبا رگه دار هستند در صورتی که سنگ گرانیت اغلب دانه ای و شلوغ است. اغلب سنگ های گرانیتی که از معادن داخل ایران استخراج می شود نیز به این صورت است مانند سنگ گرانیت سفید نطنز، سنگ گرانیت مشکی نطنز،سنگ گرانیت سفید بروجرد و غیره با این وجود این یک قانون کلی نیست زیرا به عنوان مثال سنگ گرانیت کاهویی و جنگلی و همچنین تعدادی از سنگ های گرانیت خارجی دانه ای نیستند.


سنگ کویرات

 • هر دوی این سنگ ها دارای رنج قیمتی گسترده ای هستند که با این حال معمولا سنگ های مرمریت گران تر هستند. با توجه به مطالبی که در مطلب بهترین سنگ اصفهان بیان شد می توان به این نتیجه رسید این دو نوع سنگ علاوه بر شباهت هایی که ممکن است با یک دیگر داشته باشند، تفاوت های مهمی نیز با یک دیگر دارند. حال بیایید با هم نگاهی مختصر به ویژگی های هر کدام بیندازیم تا بتوانیم تفاوت ها آن ها را دریابیم. از جمله مزایای سنگ های گرانیت،  قیمت مناسب، طرح و رنگ، مقاومت و استحکام بالا، دوام و ماندگاری بالا، مقاومت دربرابر حرارت، جذب آب و تخلخل ناچیز می باشد که برای بسیاری از طراحان و ساختمان سازان این موارد بسیار جذاب می باشد. از طرفی از جمله معایب این نوع سنگ، وزن بالا، نصب سخت، چسبندگی پایین به ملات است که در گاهی موارد کارکردن با آن را محدود می نماید. همچنین از جمله مزایای سنگ مرمریت، ظاهر طرحدار و رگه های زیبا، قابلیت ایجاد بوکمچ و فورمچ در انواع رگه دار سنگ مرمریت می باشد. مقاومت در برابر حرارت، تنوع طرح و رنگ و فراوانی بالا را نیز می توان برای این نوع سنگ در نظر گرفت. از جمله معایب سنگ های مرمریت دارای بودن قیمت بیشتر نسبت به سنگ گرانیت بوده که برای تمامی مصرف کنندگان دارای اهمیت می باشد. دوام و ماندگاری کمتر نسبت به سنگ گرانیت، جذب آب بیشتر، استحکام کمتر نیز از دیگر معایب این نوع سنگ می باشد. سنگ های مرمریت به علت جنس آهکی که دارند و ناخالصی هایی که به صورت رگه در سنگ نمایان است ممکن است هنگام برش و فرآوری شکسته و خرد شوند. به همین دلیل در فرآوری مرمریت ها باید اقدامات لازم توری، رزین و اپوکسی انجام شود. همچنین انجام عملیات فرآوری در سنگ های گرانیت به علت سختی و استحکام بالا سخت تر از مرمریت می باشد. حال تا به این جا با مزایا و معایب هر کدام به طور مختصر آشنا شدیم و اشاره ای ریزی به تفاوت های این دو نیز داشتیم. با این وجود در صورتی که بین این دو سنگ جهت به کار بردن در کانتر مانده اید نیاز به اطلاعات بیش تری دارید پس در ادامه مطلب بهترین سنگ اصفهان با ما همراه باشید.  سوالی که مطرح است اینکه کانتر سنگ مرمریت یا کانتر گرانیتی کدام یک را انتخاب کنیم. همه این ها به نوع دکوراسیون و ویژگی های مکان مورد نظر شما بستگی دارد. اگر چه که هر دوی این سنگ ها از معادن موجود در زمین استخراج می شوند. با این وجود دارای ویژگی های متفاوتی هستند. بزرگ ترین تفاوت این دو سنگ در میزان تخلخل آن ها است. بر این اساس سنگ مرمریت نرم تر و متخلخل تر از سنگ گرانیت است. بافت و ساختار سنگ گرانیت به گونه ای است که آن را در برابر سایش، لکه و تغییر رنگ مقاوم تر و بعنوان مستحکم ترین سنگ در میان سنگ های طبیعی شناخته می شود. گرانیت در دسته سنگ های آذرین قرار می گیرد که کانی ها و مواد تشکیل دهنده آن به صورت دانه ای درون سنگ ظاهر می شود. از طرف دیگر سنگ مرمریت سنگ آهکی است که تحت فشار و گرمای زیاد دگرگون شده و در دسته سنگ های دگرگونی قرار می گیرد. این فرآیند بافت و ساختار سنگ آهک را تغییر داده و موجب شده در آن رگه های مواد معدنی دیگری یافت شود.
سنگ کویرات
 • بدانید که نمی توان بیان کرد کدام یک از انواع سنگ اصفهان همان بهترین سنگ اصفهان می باشد. بهترین سنگ اصفهان با توجه به نیاز شما مشخص خواهد شد. به هر روی ما تلاش خواهیم کرد تا به شما عزیزان راهنمای انتخاب سنگ اصفهان  را ارائه دهیم و بشناسانیم بهترین سنگ اصفهان را از میان انواع سنگ اصفهان. هر دوی این سنگ ها در رنگ ها و طرح های مختلفی یافت می شوند و از هر دوی آن ها می توان در مکان های مختلفی مانند کانتر، جزیره، کف پوش، نمای داخلی استفاده کرد. البته تفاوت این دو در کاربرد نیز در این است که از سنگ گرانیت می توان در نماهای خارجی استفاده کرد اما سنگ مرمریت در صورتی که در معرض نور خورشید قرار بگیرد رنگ خود را از دست می دهد. همچنین سنگ گرانیت به علت استحکام بالا برای به کاربردن در پله و مکان های پر تردد بسیار مناسب است. از لحاظ ظاهری نیز، سنگ های مرمریت سنگ های دگرگونی رسوبی بوده که دارای سطحی صاف و آرامی هستند که در اغلب آن ها رگه هایی از ناخالصی ها وجود دارد. در صورتی که سنگ های گرانیت از سنگ های آذرین است که از کانی های سیلیس، میکا، فلدسپار و کوارتز تشکیل شده است که تنوع رنگی سنگ های گرانیت از رنگ های روشن تا رنگ های تیره می باشد. البته باید در نظر داشته باشید که ظاهر هر دوی این سنگ ها وابسته به نوع برش متفاوت است. زمانی که نوبت به نصب سنگ های گرانیت و مرمریت در کانتر می رسد، نصب هر کدام از این سنگ ها به روش های مختلف مناسب خود انجام می شود. به عنوان مثال نصب اسلب گرانیت در کانتر به علت پایین بودن تخلخل و چسبندگی با سنگ مرمریت متفاوت است. همه سنگ های طبیعی از جهت میزان نگهداری و آسیب پذیری با یک دیگر متفاوت هستند. صاحبان خانه باید شرایط نگهداری از هر کدام از انواع کانترهای سنگی را بدانند تا به دوام و ماندگاری آن ها کمک کنند. لذا کانتر سنگ های گرانیت به علت مقاومت بالا و تخلخل پایین از میزان نگهداری پایین تری نسبت به کانترهای مرمریتی برخودار است و طول عمر بیشتری نیز خواهد داشت. گرانیت در هنگام نصب باید به درستی نصب شود زیرا در غیراینصورت آب به داخل سنگ نفوذ کرده و ایجاد لکه می کند. خراش ها و آسیب دیدگی های کوچکی که روی سنگ ایجاد می شود را با استفاده از اپوکسی می توان ترمیم کرد. از کانتر مرمریت نیز باید با استفاده از مواد پوشش دهنده مخصوص سطوح متخلخل سنگ محافظت شود.

سنگ کویرات
 • همچنین در نظر داشته باشید که سنگ های مرمریت به طور ذاتی مستعد لک شدن هستند. به طور کلی تمام سنگ های طبیعی از دوام و ماندگاری بالایی برخودراند. هر دوی این سنگ ها مقاوم در برابر حرارت هستند اما همیشه باید مراقب حوادث احتمالی بود. با این وجود سنگ گرانیت سخت تر از سنگ مرمریت است. چیزی که مسلم است این است که به طور کلی کانترهای سنگی از قیمت بالایی برخودارند. با این وجود اغلب سنگ های گرانیت دارای قیمت پایین تری نسبت به سنگ های مرمریت هستند. یکی از بهترین سنگ اصفهان، اسلب اصفهان می باشد که در ادامه اطلاعات کلی در مورد اسلب ها برای شما عزیزان آورده ایم. سنگ اسلب از جمله اصطلاحات پر کاربرد در صنعت سنگ است که می تواند انتخاب مناسبی برای قسمت های مختلف ساختمان علی الخصوص کانتر، کف و یا نمای داخلی باشد. در واقع در لغت، واژه اسلب به معنای ورقه یا برگه است. به این ترتیب سنگ اسلب به سنگ های قواره بزرگی گفته می شود که توسط دستگاه اسلب بر (اره بر) برش داده می شود. سنگ اسلب ابعاد بزرگ تری نسبت به دیگر برش های سنگ مانند تایل، طولی و غیره دارد. ابعاد سنگ اسلب تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند میزان تقاضای مشتری متفاوت است و نمی توان برای آن ابعاد استانداردی تعیین کرد. اما به طور کلی اسلب دارای ابعادی بالاتر از صد در صد و ضخامت های متغیری است. البته الزامی به مربعی بودن آن نیست تا حدی که اغلب به صورت مستطیلی می باشد. علاوه بر این با توجه به ابعاد و قواره کوپ سنگ ابعاد اسلب نیز متفاوت است. به گونه ای که در صورت کوچک بودن کوپ، ابعاد اسلب بدست آمده از آن نیز کوچک می باشد. مانند سنگ مرمر، زیرا سنگ مرمر عمدتا دارای کوپ های کوچکی است و در نتیجه اسلب آن نیز کوچک می باشد. برش سنگ به ابعاد اسلب توسط دستگاه اره بر انجام می شود. زیرا برش سنگ در این ابعاد توسط دستگاه قله بر امکان پذیر نیست. برای کالیبره کردن دور آن نیز از فرزهای مخصوصی استفاده می شود.

 • به طور کلی مراحل و ابزارهای فرآوری اسلب با دیگر ابعاد سنگ متفاوت است و توسط دستگاه های به روز و پیشرفته تری امکان پذیر است که همه کارخانه های فرآوری کننده مجهز به این دستگاه ها نیستند. پیش از آن که کوپ سنگ توسط اره بریده شود. باید توسط سیم الماسه هر شش وجه آن سیم بر شده و مکعبی شکل شود. اره نرم بر مناسب سنگ های آهکی(مانند مرمر) است که جنس نرم تری دارند و اره سخت بر نیز مناسب سنگ های سختی مانند گرانیت است. علاوه بر این برای سنگ های نرمی مانند سنگ مرمر، پیش از آنکه کوپ به زیر دستگاه اره برود جهت افزایش استحکام و کاهش میزان پرتی اصطلاحا بقچه پیچ می شود.  همان طور که بیان شد اسلب به سنگ های قواره بزرگ گفته می شود. با توجه به این موضوع، مهم ترین ویژگی و حسن آن یک دستی و یک نواختی و حس طبیعی بودنی است که به فضا می بخشد. علاوه بر این از دیگر محاسن اسلب سنگ عبارتند از، استحکام بالا، دوام و ماندگاری بیشتر، زیبایی و جذابیت بیشتر، کمتر بودن میزان بازی رنگ، کمتر شدن میزان پرتی سنگ در برش، قابلیت ایجاد بوک مچ و فورمچ. به طور کلی جهت ایجاد بوک مچ و فورمچ در نما از اسلب سنگ هایی استفاده می شود که رگه دار و موج دار باشند. با این وجود، اوایل سنگ اسلب به خاطر ابعاد بزرگش، عمدتا برای پروژه های صادراتی به فرآوری می رسید. اما امروزه معماران و سازندگان بسیاری از سنگ اسلب مخصوصا برای پروژه های لاکچری خود استفاده می‌کنند. با این وجود یکی از بزرگترین معایب سنگ اسلب قیمت بالای آن به علت سختی مراحل فرآوری و ابعاد بزرگ آن است. همچنین از دیگر معایب آن عبارتند از، نصب سخت تر و گرانتر، هزینه حمل و نقل بیشتر (حمل و نقل سنگ اسلب از کارخانجات به ساختمان ها، با ابعاد کوچکتر مانند تایل متفاوت است. چرا که به این منظور نیاز به استفاده از دستگاه ها و ابزارهای مخصوص است که این خود در قیمت نهایی آن تاثیر گذار است). علاوه بر این از دیگر مشکلات حمل و نقل سنگ اسلب، انتقال آن به داخل ساختمان است. این کار نیازمند تجهیزات و وسایلی است که تامین آن ها هزینه بر و مشکل است. به همین خاطر باید پیش از انتخاب سنگ اسلب برای ساختمان، امکانات و تجهیزات موردنیاز آن پیش بینی شده باشد. 
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • از اسلب سنگ های ساختمانی با توجه به نوع سنگ در قسمت های مختلفی از ساختمان می توان استفاده کرد اما با توجه به ابعاد بزرگی که دارد متناسب با درخواست مشتری و طراحی انجام شده به کار می رود. علاوه بر این، از جمله نکاتی که در خرید سنگ اسلب حتما باید به آن توجه شود، این است که اسلب جهت نصب به فضای بزرگتری نیاز دارد. از این رو باید فضای بزرگی برای اسلب اختصاص داده شود. هم چنین ترکیب سنگ های تایل و طولی با سنگ اسلب نیز بسیار زیبا می شود. حال از مهم ترین کاربردهای سنگ اسلب با توجه به نوع و مشخصات سنگ، عبارتند از، کف، به این منظور عمدتا از اسلب سنگ مرمریت، چینی و یا گرانیت و گاها مرمر استفاده می شود. که در صورت ایجاد بوک مچ و فورمچ بسیار زیباتر خواهد بود. نمای داخلی، دیوار لابی، تی وی روم، سرویس بهداشتی، به این منظور به عنوان مثال به کاربردن اسلب سنگ مرمر در نمای داخلی مانند دیوارلابی با قابلیت عبور نور خود، زیبایی دو چندانی به فضا می بخشد و فضای بسیار لوکس و جذابی ایجاد خواهد کرد. استفاده از اسلب سنگ های تراورتن در نمای بیرون، موجب یکپارچگی نما از نظر رنگی و سورتی می شود که این مشکل اغلب در سنگ های با ابعاد چهل طولی وجود دارد. اما عیب آن وزن بالای آن و استحکام کمتر اتصال آن علی الخصوص در ارتفاع است که برای مقاوم سازی ساختمان در برابر زلزله مشکل ساز است. گاها در طراحی، در صورتی که سنگ اسلب طرح دار و موج داری در کف به کار برده شود، به منظور ادامه یافتن طرح ها، سنگ اسلب را به ابعاد پله برش داده و در پله کار می کنند. در این صورت بسیار زیبا و در عین حال هزینه بر نیز خواهد شد. به طور کلی از اسلب سنگ هایی مانند مرمریت، چینی و گرانیت عمدتا در پله استفاده می شود. در حاشیه آسانسور و کانتر سنگی عمدتا اسلب سنگ گرانیت، کوارتز و چینی به کار می رود. البته برای پیشخوان هتل ها و مراکز عمومی نیز استفاده از اسلب سنگ مرمر در صورت انجام نورپردازی مناسب بسیار زیبا خواهد شد.  نکته ای که در انتخاب انواع سنگ های ساختمانی باید به آن توجه داشت همخوانی رنگ و ظاهر سنگ انتخابی با نوع دکوراسیون می باشد. ظاهر و تم رنگی سنگی که برای به عنوان مثال کف انتخاب می شود باید با دیگر اجزای دکوراسیون همخوانی داشته باشد. همچنین جهت انتخاب رنگ سنگ به نور و بزرگی فضا نیز باید توجه کافی داشت زیرا به عنوان مثال استفاده از اسلب مشکی در فضاهای کم نور و کوچک مناسب نیست.
 • یکی از راه های زیباتر شدن فضا نورپردازی سنگ اسلب علی الخصوص در سنگ های مرمر، اونیکس و تراونیکس به علت دارا بودن قابلیت عبور نور می باشد. زیرا با استفاده از نور، بافت و ساختار مصالح بهتر و زیباتر دیده شده و حس بهتری به مخاطب القا خواهد شد. هنگام خرید سنگ اسلب توجه به چند نکته حائز اهمیت است که در غیر این صورت ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. در زیر به بررسی چهار مورد از آن ها در ادامه نوشتار سنگ اصفهان و همچنین مطلب بهترین سنگ اصفهان می پردازیم. پیش از هر اقدامی یافتن سنگ کار و استاد کار ماهری که بتواند نصب سنگ اسلب را به نحو احسنت انجام دهد، مهم ترین اقدام در راستای این انتخاب است. داشتن نقشه پروژه، می تواند به شما کمک زیادی در راستای کاهش میزان پرتی ها در کار کند. که این خود با توجه هزینه بالای اسلب بسیار چشمگیر است. همان طور که در نحوه حمل اسلب بیان شد، حتما جهت انتقال اسلب به خصوص برای مواقعی که مکان نصب اسلب در طبقات بالا می باشد، به تهیه تجهیزات مورد نیاز توجه داشته باشید. در انتخاب سنگ اسلب مورد نظر خود علاوه بر توجه به زیبایی و همخوانی آن با دکوراسیون ساختمان به نوع سنگ و ویژگی های آن توجه داشته باشید زیرا که هر سنگی با توجه به ویژگی های ساختاری اش برای استفاده در مکان هایی مناسب است. به عنوان مثال استفاده از اسلب مرمریت برای نما مناسب نیست. لذا حتما در این زمینه با مشاوران و کارشناسان این زمینه مشورت کرده و اطلاعات لازم را به دست آورید. به طور کلی روش های مختلف نصب سنگ اسلب به دو دسته نصب تر و نصب خشک تقسیم می شوند. در روش نصب تر اسلب با استفاده از دوغاب به سطح زیرین خود نصب می شود و رایج ترین روش در دسته نصب خشک نیز استفاده از چسب می باشد. چسب سنگ ماده ای دو جزیی بر پایه اپوکسی و پلی استر است. درحال حاضر چسب مگاپوکسی بهترین چسب سنگ موجود در بازار است که بر پایه اپوکسی می باشد که علاوه بر چسباندن و نصب سنگ، کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف نیز دارد.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • کاملا واضح است که قیمت اسلب نسبت به دیگر ابعاد کوچک تر سنگ بیشتر می باشد. علت آن نیز به خاطر بیشتر بودن هزینه های برش و فرآوری، حمل و نقل و بیشتر بودن ابعاد سنگ می باشد. علاوه بر این از عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن با توجه به نوع سنگ، ضخامت، نوع پرداخت وکیفیت فرآوری ها می باشد. به عنوان مثال قیمت سنگ اسلب گرانیت با قیمت سنگ اسلب مرمریت متفاوت است و در میان مرمریت ها نیز قیمت سنگ اسلب گلدن بلک با قیمت سنگ اسلب لاشتر متفاوت است. همچنین قد و قواره کوپ سنگ نیز در قیمت نهایی اسلب تاثیرگذار است. حال شما عزیزان می توانید جهت دریافت لیست قیمت انواع سنگ های ساختمانی با کارشناسان شرکت سنگ کویرات تماس گرفته تا به شما در اسرع وقت راهنمایی لازم را ارائه دهند. معادن سنگ ساختمانی بسیاری در استان اصفهان وجود دارند. تعداد این معادن و تنوع سنگ‌های استخراج شده از آن‌ها به حدی بالاست که سنگ اصفهان به عنوان دسته‌ ای بزرگ از سنگ ‌های موجود در بازار شناخته می ‌شود. سنگ ‌هایی با کاربرد ها و ویژگی ‌های متنوعی از معادن سطح استان استخراج می ‌شوند. برخی از این سنگ‌ ها اهمیت بیشتری داشته و پرکاربردتر از نمونه‌ های دیگرند. تنوع سنگ اصفهان، در شهرستان‌ های مختلف این استان از جمله نائین، کاشان، اردستان و غیره و در جای جای آن اثری از سنگ‌ های تزئینی و ساختمانی می ‌توان یافت. این معادن در دل خود انواع سنگ‌ های مرمریت، گرانیت، تراورتن و دیگر نمونه ‌های آن ‌ها را جای داده ‌اند. از این رو می ‌توان اصفهان را مرجعی برای استخراج طیف گسترده ‌ای از بهترین سنگ ‌ها دانست. در ادامه با معرفی بهترین سنگ اصفهان، با برخی از معادن معروف و مهم آن نیز آشنا خواهید شد. شهرستان نطنز معادن بسیاری دارد و یکی از مهم ‌ترین سنگ ‌هایی که از آن استخراج می ‌شود، گرانیت مشکی فیلم است. این گرانیت همان ‌طور که از نام آن پیداست، تم رنگی مشکی ‌ای دارد. در ساختار این گرانیت شاهد وجود دانه‌ های سفید و طوسی هستیم. این سنگ بسته به نوع فرآوری ‌اش به عنوان سنگ پله، سنگ نما و دیوارپوش و سنگ کف قابل استفاده است.

 • یکی دیگر از بهترین سنگ های اصفهان، گرانیت مشکی نطنز می باشد که این سنگ اصفهان شباهت بسیاری به نمونه‌ قبلی دارد. با این تفاوت که غلبه‌ رنگ مشکی در آن بیشتر است. هم ‌چنین به جای دانه ‌بندی در بافت آن خال ‌هایی به رنگ‌ های طوسی و سفید دیده می ‌شوند. این گرانیت را نیز می ‌توان به عنوان سنگ پله و دیوار و کف مورد استفاده قرار داد. ابعاد مختلفی از این سنگ عرضه می شود. معدن سنگ لاشتر از دیگر معادن مهم در اصفهان است. مرمریت مشکی یکی از نمونه ‌های بسیار مهم سنگ اصفهان است که از این معدن استخراج می‌ شود. وجود رگه‌ های سفید در بستر مشکی، زیبایی خاصی به این سنگ داده است. در فضاهای داخلی و خارجی با خاطر آسوده می‌ توان از این سنگ استفاده کرد. این سنگ هم ‌چون انواع مرمریت ‌ها مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و سایش دارد. مرمریت مهکام یکی دیگر از بهترین های سنگ اصفهان بشمار می رود. این سنگ با رنگ قهوه‌ای و جذابی که دارد، به عنوان یکی از مرمریت ‌های بسیار زیبایی ایرانی شناخته می ‌شود. این سنگ در بافت خود رگه ‌هایی رنگی دارد که زیبایی آن را دو چندان می‌ کنند. مرمریت مهکام اصفهان را می ‌توانید در ابعاد چهل در چهل و چهل طولی خریداری کنید. از جمله کاربرد های مهم این سنگ می ‌توان به سنگ پله، دیوار و کف پوش اشاره کرد. مرمریت پارادایس اصفهان را نیز می توان یکی دیگر از انواع بهترین سنگ های اصفهان معرفی کرد که این سنگ اصفهان در جنوب این استان و در شهرستان سمیرم استخراج می شود. این مرمریت با رنگ کرم و رگه ‌های سفید، در صورت استفاده از سنگ های کرم در فضای داخلی سبب روشنایی و زیبایی محیط می ‌شود. مرمریت پارادایس در ابعاد مختلفی برای کاربردهای متنوعی به ویژه کف پوش فضای داخلی به کار می‌ رود. اما یکی از زیباترین سنگ های اصفهان، مرمریت گلدن بلک است. این سنگ مرمریت زیبا در شهرستان کاشان و در معدنی نزدیک روستای برزک استخراج می ‌شود.
سنگ کویرات

سنگ کویرات

زیبایی مرمریت گلدن بلک به دلیل تم مشکی و وجود رگه ‌های سفید و طلایی در بافت آن است. با استفاده از سنگ طلایی در نمای داخلی ساختمان می‌ توان کیفیت دکوراسیون و معماری فضای داخلی را تا حد بسیار زیادی ارتقا داد. در بین انواع سنگ ‌های تراورتن، تراورتن قرمز به واسطه‌ی رنگ خاص خود، زیبایی منحصر به ‌فردی دارد. معدن این سنگ در منطقه تخت کمند جرقویه اصفهان واقع است. هم‌ چون انواع تراورتن ‌ها شاهد کاربردهای متنوع این سنگ هستیم. به دلیل مقاومت بسیار بالای این تراورتن در برابر شرایط محیطی می ‌توان از آن به عنوان سنگ نما استفاده کرد. نمای ساخته شده با این سنگ زیبایی بی‌ نظیری به ساختمان می‌ دهد. البته علاوه بر نمای اصلی، از این تراورتن می ‌توان در فضای داخلی و به عنوان سنگ دیواری بسیار زیبا استفاده کرد. تراورتن زرد یکی دیگر از بهترین سنگ اصفهان است که در شهرستان کاشان استخراج می ‌شود. ساب پذیری و فرآوری در شکل ‌های مختلف از جمله صیقلی و چرمی باعث شده است بتوان به کمک آن نماهایی چشم‌ نواز خلق کرد. این سنگ زیبا در دو نوع موج ‌دار و بدون موج یافت می‌ شود. مقاومت زیاد در برابر شرایط محیطی و حفظ کیفیت ظاهری یکی از ویژگی ‌های مهم این سنگ است. امیدواریم که تا به اینجای مقاله سنگ اصفهان توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را برای شما کاربران سنگ کویرات بیان کرده باشیم. در ادامه این مقاله قصد ارائه اطلاعاتی را در مورد فروش سنگ اصفهان داریم.


فروش سنگ اصفهان

مسلما اطلاع داشتن از نحوه فروش سنگ اصفهان خواهد توانست شما را برای خرید سنگ اصفهان مطمئن تر کند. فروش سنگ اصفهان هم اینک توسط بسیاری از انواع فروشگاه های سطح شهر اصفهان و همینطور سایت های فروش سنگ اصفهان صورت می گیرد. سنگ کویرات به صورت آنالوگ و اینترنتی اقدام کرده است به فروش سنگ اصفهان در طی دو دهه گذشته. قابل ذکر است که فروشگاه سنگ کویرات یکی از نماینده های فروش سنگ اصفهان می باشد. به منوی فروشگاه سنگ کویرات مراجعه کنید. در ادامه اطلاعاتی را در این باره برای شما عزیزان آورده ایم. پسندیده است تا در مورد فروش سنگ اصفهان، فروش سنگ اسلب اصفهان، فروش سنگ مصنوعی اصفهان، فروش سنگ ریزه در اصفهان، فروش سنگ مالون اصفهان، فروش عمده سنگ اصفهان، و فروش پشم سنگ در اصفهان نکاتی را بدانید تا بهترین انتخاب را در دستور کار خویش قرار دهید. باید این نکته مهم را بدانید که اطلاعاتی را در مورد پرفروش ترین سنگ ها خدمت شما عزیزان بدهیم. در ادامه مقاله سنگ اصفهان با ما همراه باشید. امروزه عامل اصلی افزایش قیمت مسکن، روند صعودی قیمت مصالح ساختمانی و بالطبع کاهش میزان ساخت و سازها می باشد. این موضوع موجب شده معماران و سازندگان در تامین هزینه های موردنیاز ساخت و ساز به مشکل های متعددی برخورد کنند. یکی از مهم ترین مصالحی که حجم عمده ای از هزینه های ساخت و ساز را به خود اختصاص می دهد، سنگ می باشد. از این رو موضوعی که امروزه بسیار مورد توجه معماران قرار گرفته است، خرید سنگ با قیمت مناسب است. از قدیم می گفتند هر چی پول بدی، آش می خوری، اما در دنیای سنگ الزاما این مثل برقرار نیست. زیرا عوامل زیادی هستند که در قیمت نهایی سنگ تاثیرگذارند. به همین خاطر نمی توان گفت قطعا اگر سنگی ارزان باشد کیفیت و زیبایی لازم را نخواهد داشت. به عنوان مثال یکی از مهم ترین دلایل قیمت بالای سنگی مانند مرمریت دهبید در کنار جنس خوب و کیفیت بالای آن، شهرت و محبوبیت بالای آن در بازار است. اما این دلیل نمی شود که سنگی مانند مرمریت اداوی که هم خانواده مرمریت دهبید است و قیمت مناسبی هم دارد، از کیفیت و جنس خوبی برخوردار نباشد. به همین خاطر در صورتی که شناخت کافی از انواع سنگ های ساختمانی نداشته باشید ممکن است در خرید سنگ اصفهان مناسب و در عین حال به صرفه با مشکل مواجه شوید. به این منظور از آن جا که شما فرصت کافی جهت شناخت انواع سنگ ها را ندارید، بهتر است پیش از خرید با کارشناسان سنگ کویرات تماس گرفته تا اطلاعات کامل سنگ مناسب مکان مورد نظر شما را در اختیارتان قرار دهند. با ما همراه باشید تا در رابطه با فروش سنگ اصفهان و فروش سنگ در اصفهان بیشتر بدانید.

سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • حال با توجه به این که انواع مختلف سنگ های ساختمانی جهت به کارگیری در قسمت هایی از ساختمان مناسب هستند، تعدادی از آن ها با توجه به نوع کاربرد و نوع سنگ، در دسته پرفروش ترین ها قرار می گیرند. ما نیز در ادامه مقاله سنگ اصفهان به معرفی پر فروش ترین سنگ های مرمریت می پردازیم. به هنگام خرید سنگ اصفهان و یا فروش سنگ اصفهان بدانید که سنگ مرمریت یکی از انواع سنگ های ساختمانی است که علی الخصوص در ایران از تنوع بالایی برخوردار است و بیش ترین میزان استخراج سنگ های ساختمانی در ایران به این نوع سنگ اختصاص یافته است. مرمریت از جمله سنگ های دگرگونی است که از دگرگونی سنگ های آهکی تحت حرارت و فشار بالا بدست می آید. از این رو در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارند. این بزرگترین حسن این نوع سنگ ها می باشد. از انواع مختلف سنگ مرمریت در قسمت های مختلفی از ساختمان مانند کف، نمای داخل و پله می توان استفاده کرد. حال انتخاب انواع مختلف آن با توجه به مکان موردنظر و سلیقه افراد انجام می شود. لذا به علت تنوع رنگی در رنگ های مشکی، کرم، سفید، قرمز، سبز، قهوه ای و غیره که این سنگ دارد قابل ترکیب با انواع دکوراسیون می باشد. در بیان مشخصات فنی این نوع سنگ نیز می توان بیان کرد که مرمریت سنگی آهکی و نرم است که جذب آب و تخلخل آن بیشتر از سنگ های گرانیت و چینی و کمتر از سنگ تراورتن است. اما مقاومت سایشی آن کمتر از سنگ های تراورتن است. مهم ترین ویژگی این نوع سنگ مقاومت کم آن در برابر نورخورشید است که به مرور زمان دچار رنگ پریدگی و ترک می گردد. به همین خاطر این نوع سنگ قابل استفاده در فضای بیرون نمی باشد. در ادامه مقاله سنگ اصفهان و همچنین مطلب فروش سنگ اصفهان با کارشناسان سایت سنگ کویرات همراه باشید. مرمریت پرشین سیلک از جمله مرمریت های پرفروش با تم رنگی منحصر بفرد طوسی مایل به فیلی است که درون آن خطوط سفید ابریشم مانندی به صورت نامنظم و طرح دار پراکنده شده اند. سنگ کویرات در خدمت شماست تا خاص ترین خدمات در زمینه فروش سنگ اصفهان، فروش سنگ اسلب اصفهان، فروش سنگ مالون اصفهان، فروش سنگ مصنوعی اصفهان، فروش عمده سنگ اصفهان، و غیره را ارائه دهد.
 • به این نکته توجه داشته باشید که سنگ مرمریتی صادراتی است و در دسته سنگ های خاص و لوکس با قیمت نسبتا بالا قرار می گیرد. از جمله کاربردهای آن نیز می توان قسمت های مختلفی مانند کف، نمای داخلی، کانتر، حاشیه آسانسور و غیره اشاره کرد. این سنگ از معادن مختلفی در حال استخراج است که اصلی ترین و پرفروش ترین آن ها پرشین سیلک بیات است. همانطور که بیان شد سنگ های مرمریت دهبید، دهبید زارع، دهبید شایان، دهبید احرار، دهبید چاهمرغی و غیره از جمله سنگ های لوکس و گران قیمت با تم رنگی کرم هستند. مهم ترین علت محبوبیت این سنگ تم رنگی یک نواخت و روشن آن است. به میزانی که رنگ زمینه آن نیز روشن تر و رگه های یخی موجود در آن کمتر، قیمت آن بالاتر می رود. انواع مرمریت دهبید از معادن مختلفی واقع در منطقه صفاشهر شیراز استخراج می شوند. از جمله کاربردهای آن نیز عبارتند از، کف، پله، دیواره های داخلی و غیره. علاوه بر این مرمریت دهبید از مقاومت فشاری، تراکم، شفافیت و ساب پذیری بالایی برخوردار است. در ادامه مقاله سنگ اصفهان تعدادی دیگر از این سنگ ها را برای شما عزیزان آورده ایم. سنگ مرمریت هرسین از جمله مرمریت های پرفروش و با کیفیت است که از نظر قیمتی نیز در دسته سنگ های گران قیمت به شمار می رود. این سنگ دارای تم رنگی کرم استخوانی، کرم بژ و کرم خاکستری است که درون آن رگه های خیلی نازک نوک مدادی کریستالی است. هرسین به علت مقاومت بالا،جذب آب کم، در مقایسه با دیگر مرمریت ها و تراکم بالا، بسیار مناسب پله و کف می باشد. معدن آن نیز در استان کرمانشاه واقع شده است. در ادامه مطلب فروش سنگ اصفهان با ما همراه باشید. بهترین شرایط فروش عمده سنگ اصفهان، فروش سنگ اصفهان، فروش سنگ اسلب اصفهان، فروش پشم سنگ در اصفهان، و غیره را تیم سنگ کویرات به شما عزیزان ارائه می دهد.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • تیم تخصصی سنگ کویرات بر آن است تا در زمینه فروش سنگ اصفهان خاص ترین خدمات را ارائه دهد تا بتواند خواسته های شما کاربران گرامی را به خوبی پوشش دهد. بدانید که فروش سنگ مصنوعی اصفهان، فروش پشم سنگ در اصفهان، فروش عمده سنگ اصفهان، فروش سنگ مالون اصفهان، و غیره نیز توسط سنگ کویرات انجام می گیرد. سنگ مرمریت خوی، از جمله پرمصرف ترین سنگ های مرمریت کرم است که از نظر تم رنگی مشابه مرمریت های دهبید است. این سنگ در رنگ ها و سورت های مختلفی از معادن استخراج می شود که تم رنگی آن ها از کرم روشن تا نسکافه ای است. تم رنگی سورت های ضعیف تر آن متمایل به زیتونی می رود. از جمله مهم ترین ویژگی های آن ساب پذیری و تراکم بالای آن است. این سنگ به میزان زیادی از معادن استخراج می شود. این موضوع در قیمت آن موثر است و موجب شده به خوبی بتواند پاسخگوی تقاضای بالای بازار باشد و بتوان با خیال راحت در پروژه های با متراژ بالا از آن استفاده کرد. این سنگ که از معادن واقع در استان آذربایجان غربی، شهرستان خوی استخراج می شود دارای سورت های مختلفی است که از جمله آن ها می توان به نسکافه ای خوی، بسطام خوی، گل یخی و کاربنی خوی اشاره کرد. از این سنگ نیز مانند دیگر مرمریت ها عمدتا در کف، دیوار داخلی و پله استفاده می شود. در ادامه مطلب فروش سنگ اصفهان اطلاعاتی را برای شما کاربران عزیز سایت سنگ کویرات آورده ایم. در بازار سنگ عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند موجب شود که تعدادی از سنگ ها با استقبال بالایی روبرو شوند. از جمله این عوامل می تواند شامل کیفیت و جنس خوب سنگ، در دسترس بودن و فراوانی در بازار، سهولت مراحل فرآوری، قیمت مناسب، تم رنگی محبوب و یک دست. همه این عوامل در کنار هم موجب شده تعدادی از سنگ ها در دسته پرفروش ترین سنگ های موجود در بازار در هر برهه زمانی شود. به همین خاطر مسلما زمانی که سنگی میزان استخراج معدن آن کاهش پیدا کند، سنگ های دیگری که مشابه آن باشند با تقاضای خوبی روبرو می شوند. حال در میان مرمریت ها مرمریت مهکام، لاشتر، دهبید، پرشین سیلک، خوی، اداوی و هرسین در گروه مرمریت های پرفروش به شمار می آیند. امیدواریم که تا به اینجای مقاله سنگ اصفهان توانسته باشیم پاسخ تمامی سوالات شما را داده باشیم. در ادامه در مورد فروشگاه سنگ اصفهان صحبت خواهیم کرد.

فروشگاه سنگ اصفهان

بهترین فروشگاه سنگ اصفهان را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا بدانید فروشگاه سنگ اصفهان دارای چه ویژگی هایی باید باشد. فروشگاه سنگ اصفهان مراکزی می ‌باشند که به تهیه انواع سنگ های ساختمانی می‌ پردازند. یکی از تولیدکنندگان سنگ اصفهان و مراکز فروش سنگ در اصفهان، فروشگاه سنگ کویرات می باشد که در نوع خود نمونه و زبان زد است. این کارخانه تولید سنگ در استان اصفهان که هم اقدام به تولید سنگ و سپس سنگ فروشی در اصفهان کرده به یکی از بزرگترین مراکز فروش سنگ در اصفهان تبدیل شده است. سنگ هایی که در این فروشگاه سنگ اصفهان به فروش می‌ رسند در انواع مختلف هستند. حتی اگر به دنبال سنگی کمیاب نیز هستید می توانید به راحتی و با مراجعه به این فروشگاه سنگ اصفهان که بواقع بزرگترین سنگ فروشی اصفهان می باشد، به آن دست یابید. قیمت هایی که فروشگاه سنگ اصفهان برای سنگ های خود در نظر گرفته است بسیار پایین است به طوری که در هیچ کجای کشور این پایین بودن قیمت ها را نخواهید دید. همچنین کیفیت سنگ ها بسیار بالا است و کارشناسان فروشگاه سنگ اصفهان در خط تولید خود بهترین سنگ های ساختمانی کشور را تولید کرده و در برخی مواقع به دیگر کشورها نیز صادر می کنند. در میان سنگ فروشان اصفهان، به ندرت تولید کننده سنگ یافت می گردد و اکثرا نقش واسطه ای را عمل می کنند. با این وجود شرکت کویرات بعنوان بهترین کارخانه سنگبری در اصفهان علاوه بر تولید انواع سنگ در اصفهان، بزرگترین سنگ فروشی اصفهان را نیز دارا می باشد. یکی از سنگ هایی که در فروشگاه سنگ اصفهان وجود دارد سنگ مرمریت می باشد. این سنگ هم شباهت اسمی و هم شباهت شکلی بسیار زیادی با سنگ مرمر دارد. رنگ های سفید ، طوسی و خاکستری از رنگ های بسیار پرطرفدار سنگ مرمریت می باشند. سنگ دیگری که در فروشگاه سنگ اصفهان به فروش می رسد مرمر است. مرمر از جمله سنگ های بسیار سخت و سنگین است. از این سنگ هم در نمای داخلی ساختمان و هم در نمای خارجی آن مورد استفاده قرار می گیرد. بدانید که بسیاری از فروشگاه های سنگ اصفهان در حال حاضر در سطح شهر فعالیت می کنند. برای خرید سنگ اصفهان تلاش کنید معتبرترین فروشگاه سنگ اصفهان را انتخاب نمائید. در واقع اگر به دنبال بهترین کارخانه سنگ اصفهان هستید و یا بهترین سنگبری های اصفهان را می خواهید کافیست با گشتی در لیست کارخانه های سنگبری در اصفهان، به خواسته خود برسید. البته توجه به این نکته مهم می باشد که در میان انواع سنگ فروشان اصفهان سنگ کویرات به عنوان بهترین فروشگاه سنگ اصفهان شناخته می شود برای کسب اطلاعاتی مانند ادرس سنگ فروشی های اصفهان، نمایندگی سنگ کورین در اصفهان، شماره تماس سنگ فروشی های اصفهان، آدرس معدن سنگ تراورتن اصفهان، بهترین صادرکنندگان سنگ اصفهان، آدرس کارخانه سنگ تراورتن اصفهان، کارخانه سنگ محمودآباد اصفهان، کارخانه سنگ مرمر اصفهان، تلفن بازار سنگ اصفهان، بهترین تولید کننده سنگ مصنوعی در اصفهان، و غیره می توانید با تیم سنگ کویرات تماس حاصل نمائید.

سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • یک از سنگ های پر فروش در سنگ فروشی های اصفهان، سنگ آهکی می باشد که در واقع این سنگ هر چقدر رنگ روشن تر و نزدیک به سفید داشته باشد خالص تر است. همچنین لازم به ذکر است که کارشناسان سنگ کویرات تخصص بسیار بالایی در فروش این نوع سنگ دارند، به طوری که فروش این سنگ را با روش های ویژه انجام می دهند. معادن سنگ گرانیت در ایران ، ایتالیا و ترکیه از جمله بزرگترین معادن این سنگ در کل جهان می باشند. یکی از زیباترین و پر ظرافت ترین سنگ های تولیدی در کارخانه های اصفهان، سنگی موسوم به سنگ چینی می باشد. این سنگ تحت فشار بسیار زیاد در اعماق زمین و با حرارت زیادی به وجود می آید. این سنگ که سنگ محبوب افراد خوش سلیقه می باشد، نمای بسیار خوبی از فضای داخلی و خارجی ساختمان ارائه می دهد. خرید از فروشگاه سنگ اصفهان امری است که بسیار رایج است. با کیفیت ترین و مناسب ترین سنگ ها را می توانید در فروشگاه های سنگ اصفهان پیدا کنید. یکی از مراکز فروش سنگ در اصفهان، سنگ فروشی های محمودآباد اصفهان می باشد که بدلیل گستردگی سنگ فروشی و سنگبری های محمودآباد، به این منطقه شهرسنگ اصفهان می گویند. با تمامی این تفاسیر در صورتی که به دنبال خریدی راحت تر هستید می توانید با شماره های فروشگاه کویرات تماس بگیرید و اقدام به سفارش غیر حضوری سنگ مورد نظر خود به صورت عمده یا خرده نمایید. اگر خرید غیر حضوری مدنظر شما نبود می ‌توانید شخصاً به فروشگاه سنگ کویرات مراجعه کرده و با ارزیابی کیفیت سنگ های آن اقدام به خرید کنید. فروشگاه سنگ اصفهان از جمله فروشگاه های برتر کشور می باشد که از نظر کیفیت و قیمت پایین نمونه و زبان زده است. بنابراین اگر اقدام به خرید حضوری یا غیر حضوری از فروشگاه سنگ اصفهان بکنید، این مژده را برای شما داریم که سنگ های کف در این شهر از قیمت فوق العاده پایینی برخوردارند. همچنین اگر رنگ های دیگر همچون مرمر، گرانیت و کوارتز را با همین سنگ ها در مراکز فروش دیگر شهرها مقایسه کنید، متوجه می شوید که تمام سنگ اصفهان از قیمت بسیار پایینی برخوردارند. در ادامه مقاله سنگ اصفهان در مورد راهنمای انتخاب سنگ اصفهان صحبت خواهیم کرد.

راهنمای انتخاب سنگ اصفهان

 • تلاش ما در سنگ کویرات بر این امر متمرکز شده است تا در رابطه با راهنمای انتخاب سنگ اصفهان سخن بگوئیم. می بایست اطلاعاتی کامل را در اختیار داشته باشید به هنگام خرید انواع سنگ اصفهان. می توانیم به شما منتقل کنیم راهنمای انتخاب سنگ اصفهان را. تنها کافی ست همراه باشید با تیم سنگ کویرات تا به خوبی درک کنید راهنمای انتخاب سنگ اصفهان  به چه کار می آید. سنگ طبیعی یک ماده چند کاره است که می‌ تواند در بسیاری از نقاط خانه استفاده شود. سنگ معمولا برای کانتر آشپزخانه، شومینه، سرویس بهداشتی، حمام، کف و آشپزخانه استفاده می ‌شود. انتخاب رنگ مناسب برای پروژه مورد نظر شما، به این معنی است که شما از انتخاب تان سال ‌ها لذت خواهید برد. صرف مقداری از زمان جهت انتخاب سنگ مناسب، این امکان را به شما می ‌دهد تا سنگ مناسب را انتخاب نمایید. در زیر، مواردی که در انتخاب سنگ باید مد نظر قرار گیرد را ذکر کرده ‌ایم. اولین نکته ظاهر سنگ می باشد. انتخاب سنگ طبیعی به جای محصولات مصنوعی نشان دهنده‌ آن است که طرح شما منحصر به فرد خواهد بود. چرا که هر قطعه سنگ طبیعی منحصر به فرد می باشد. در هنگام انتخاب سنگ، حتما از نصب شده‌ آن در حیاط دیدن نمایید و فقط به خود نمونه اکتفا نکنید. با این کار شما رنگ و رگه ‌های سنگ را بهتر خواهید دید. سنگ ‌های طبیعی امکان انتخاب را از میان طیف وسیعی از رنگ ‌ها به شما می ‌دهند. بنابراین داشتن قطعاتی از پروژه‌ی شما مانند نمونه‌ های رنگ، درهای کابینت، کاشی‌ ها و یا شیرها می ‌توانند در انتخاب شما موثر باشند. مهم است که در مورد محل و فضای مورد استفاده سنگ فکر شود. در ادامه مقاله سنگ اصفهان با کارشناسان سایت سنگ کویرات همراه باشید. اگر برای محلی پر رفت و آمد مانند، آشپزخانه باشد باید سنگ سخت ‌تری انتخاب شود تا در برابر سایش مقاوم تر باشد. سنگ‌ های نرم تر به تمیز کردن و مراقبت مکرر نیاز دارند تا از خراشیده شدن و خط و خش در امان باشند. به همین دلیل سنگ ‌های نرم برای نمای دیوار، حمام و سرویس ‌های بهداشتی استفاده می ‌شوند. مدت زمانی را که می‌ خواهید برای تمیز کردن و مراقبت از سنگ خود صرف نمایید را به عنوان بخشی از فرآیند انتخاب خود در نظر بگیرید. می توانید برای دریافت راهنمای انتخاب سنگ اصفهان با تیم تخصصی و کارشناسی سایت سنگ کویرات تماس برقرار کنید.
سنگ کویرات

سنگ کویرات
 • راهنمای انتخاب سنگ اصفهان مناسب برای نما، بازی رنگ سنگ، قطعا یکی از شاخص ترین ملاک ها برای ظاهر سنگ میزان یک دست بودن سطح رنگ است. هر چقدر که بازی رنگ آن کمتر باشد جلوه ی زیباتری برای نمای ساختمان به همراه می آورد. در هنگام خرید باید به میزان قد سنگ ها توجه داشت. هر چه میانگین قدی آن ها بیشتر باشد جلوه زیباتری برای نما خواهد داشت. سورت بندی دقیق از نکات مهم دیگر می باشد. برای پروژه های بزرگ مخصوصا این عامل بسیار مهمی است که طرح و سورت دسته سنگ ها به هم نزدیک باشند.  از موارد پر اهمیت معدن سنگ می باشد. سنگ هایی که در طول سالیان مختلف کیفیت خود را ثابت کرده اند برای خود یک برند هستند و قیمت آن کمی بالاتر از سایرین است. از جمله ی این سنگ های می توان به سنگ تراورتن عباس آباد، سنگ تراورتن حاجی آباد و سنگ تراورتن دره بخاری اشاره کرد. درباره ی این مورد می توان به مواردی اشاره کرد که مشابهت زیادی با سنگ های فوق دارند ولی به مرور دچار شوریدگی و غیره می شوند. تراکم و وزن سنگ نیز از جمله این موارد است. برای این که سنگ در برابر عوامل محیطی و سایر عوامل مانند ترک خوردگی، جذب آب و پوسیدگی مقاوم باشد نیازمند تراکم بالا است که از حفره های پشت سنگ همچنین وزن سنگ قابل بررسی است.

 • هر چه میزان جلاپذیری سنگ بالاتر باشد، سطح سنگ درخشان تر و زیباتر می باشد. از آن جایی که محیط منزل نسبت به خارج آن شرایط مساعدتری دارد کیفیت شاید اولین اولویت در انتخاب سنگ نباشد. به هر حال ملاک های مهم برای داخل ساختمان با نما تفاوت دارد. در این بخش ها معمولا از سنگ های مرمریت و یا سنگ گرانیت استفاده می کنند. ملاک های ایده ال برای این مکان ها به شرح زیر است. جذب آب، این مشخصه برای منزل به خصوص در کف پوش و آشپزخانه بسیار اهمیت دارد و باید در اولویت قرار بگیرد. ظاهر و زیبایی سنگ، این مورد بنا به سلیقه ی افراد می تواند مختلف باشد. سنگ مرمریت نیز تنوع بالایی در این زمینه دارد که دست مشتریان را برای خرید باز می کند. مقاومت سایشی، این مورد بیشتر در سنگ های پله و همچین کف محوطه ها اهمیت دارد چرا که رفت و آمد زیاد می تواند سنگ را کدر و از زیبایی آن بکاهد. قطر سنگ، این عامل نیز برای مناطق پر رفت و آمد و برای جلوگیری از ترک خوردن سنگ اهمیت زیادی دارد. سنگ های گرانیت و مرمریت معمولا باید قطر بالای دو سانتی متر داشته باشند. تمامی کارشناسان سایت سنگ کویرات بر این باورند که در اختیار داشتن راهنمای انتخاب سنگ اصفهان می تواند بسیار مثمرثمر باشد برای شما عزیزان. ما در خدمت شما هستیم تا راهنمای انتخاب سنگ اصفهان را در اختیارتان قرار دهیم. برای دریافت راهنمای انتخاب سنگ اصفهان با تیم پشتیبانی سایت سنگ کویرات تماس حاصل فرمائید.
سنگ کویرات

امروزه برای اینکه انسان بتواند اندکی به آرامش خیال نزدیک و نزدیک تر شود می بایست به راه هایی متوسل شود که راهگشا باشند وی را. یکی از این راه ها که می توان به آرامش رسید ارتباط دارد با استفاده از انواع گل و گیاه آپارمانی در منازل و دفاتر کار و ... . نکته این است که باید خرید گیاه آپارتمانی در تهران را به عنوان مثال در دستور کار قرار داد. بالاخص در کلانشهر ها این امر بسیار اهمیت یدا خواهد کرد. البته نباید از یاد برد که باید در مورد چگونگی فروش گل، گیاه و گلدان آپارتمانی در تهران را نیز دانست تا بهترین نتایج به کف آید انسان را. پس برای به دست آوردن بهترین گل آپارتمانی در تهران باید برگزید بهترین مرکز فروش گل و گیاه آپارمانی در تهران را. در دیگر نقاط کشور نیز این امر اهمیت خواهد داشت. خرید گیاه آپارتمانی در اصفهان امروزه در دستور کار بسیاری از هموطنان مان در این شهر قرار گرفته است. انواع گل آپارتمانی در اصفهان را می توان مشاهده نمود در فروشگاه های مختلف. بهترین شرایط فروش گل، گیاه و گلدان آپارتمانی در اصفهان را نیز باید در نظر گرفت تا بهترین نتایج حاصل آید. از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره داشت این است که هم اینک شرایط و نحوه فروش گل، گیاه و گلدان آپارتمانی در شهرکرد بسیار عالی ست. علت این است که خرید گیاه آپارتمانی در شهرکرد به صورت روزانه صورت می گیرد در این شهر. پیشنهاد می شود انواع گل آپارتمانی در شهرکرد را بشناسید تا بتوانید بهترین ها را برای خویش انتخاب نمائید در انتهای راه.